NEO-800100T Hilton Sandalye

NEO-800100T-Hilton-Sandalye-1
NEO-800100T-Hilton-Sandalye-2
NEO-800100T-Hilton-Sandalye-3
NEO-800100T-Hilton-Sandalye-4

NEO-800100T Hilton Sandalye

Hilton sandalye, düğün, davet ve toplantılarda, misafirlerin konforlu zaman geçirmesini sağlayacak konfora sahiptir. Son derece sağlam yapıya ve şık görünüme sahiptir. Hem gövde hem kumaş için renk seçimi yapılabilir.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 60cm  / 23,6inc
Sırt Yüksekliği : 93cm  / 36,6inc
Oturum Yüksekliği : 48cm  / 18,8inc
Ağırlık : 5,5kg

Açıklama

Hilton Sandalye

  • Sandalyenin gövdesi saf alüminyum kullanılarak üretilmektedir. Gövde rengi kullanıcı tarafından belirlenebilir. Statik boyalıdır.
  • Oturum bölümünde poliüretan sünger kullanılmaktadır. Süngerin içinde hava kanalları mevcuttur. Terletme yapmaz. Süngerin altında osb kullanılır. Osb, neme ve darbelere karşı dayanıklı ahşap malzemedir.
  • Oturum ve sırt bölümü için kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir. Projeye göre, kullanıcı tarafından gönderilen kumaş da döşenebilir.
  • İstiflendiğinde sandalyelerin birbirini çizmemesi için sandalye ayaklarının içe dönük kısmında, plastik takozlar bulunmaktadır. 12 Adete kadar istiflenebilir.
  • Sandalye pabuçları, yerinden çıkmayacak şekilde, alüminyum profil içine sabitlenmiştir. Sert plastiktir.
  • Bu model hilton sandalye, tercihe göre demir profil ile de üretilebilir.
  • Kullanılan kaliteli malzeme ve üretim tekniklerinin yanı sıra kalite kontrolden geçen sandalyeler kusursuz olarak sevk edilir.

Hilton sandalye veya diğer adıyla banket sandalye, genelde otel, düğün salonu, balo salonu, devlet kurumu, kongre merkezi dekorasyonunda kullanılmaktadır. Hafif olması, sağlam gövde yapısı sayesinde uzun ömürlü olması, konforlu kullanımı ve istiflenebilmesi öne çıkan avantajlarıdır.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800100T Hilton Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun