NEO-600103T Yandan Direkli Katlanır Şemsiye Havuz Bahçe Teras

NEO-600103T-Yandan-Direkli-Katlanır-Şemsiye-Havuz-Bahçe-Teras-1

NEO-600103T Yandan Direkli Katlanır Şemsiye Havuz Bahçe Teras

Kullanışlı, şık ve sağlam şemsiye, evlerin bahçesinde veya otel, cafe, coffee shop gibi kalabalık işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Farklı ölçülerde üretilmektedir. Renk alternatiflidir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Yandan Direkli Katlanır Şemsiye Havuz Bahçe Teras

  • Tamamı alüminyum malzeme kullanılarak üretilmektedir. Şemsiyenin gövde ölçüsü 84x84mm Alüminyum et kalınlığı 3mm Kumaş altında bulunan profil ölçüsü 30mmx20mmx2mm
  • Yandan direkli şemsiye eloksal kaplamalı olarak üretilmektedir. Yüksek adetli siparişlerde statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir.
  • Standart olarak akrilik kumaş kullanılmaktadır. Kumaş rengi, kullanıcı tarafından seçilebilir. Akrilik kumaşlar UV katkılıdır ve rengi solmaz. Kumaş 5 yıl üretici firma garantilidir. Talebe göre Sunbrella kumaş kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının özellikle talep ettiği marka & firmadan kumaş tedarik edilebilir
  • Saçaklı veya saçaksız olarak üretilebilir.
  • İşletmelerin dekorasyonunda kullanıldığında, kurumsal firmaların talebi doğrultusunda logo uygulaması yapılabilir.
  • Şemsiyenin tepe noktasından hava tahliyesini kolaylaştıran boşluklar bulunmaktadır. Böylelikle rüzgara karşı ilave dayanıklılık sağlanmış olur.
  • Şemsiye gövdesi yanda olduğu için ekstra kullanım alanı sağlar. Şemsiye altına konulan yemek masası, oturma grubu veya şezlong, hem şık görünüm sağlar hem ortada şemsiye gövdesi olmadığı için rahat kullanılır.
  • Şemsiye arkasında bulunan kol ile pratik şekilde açılıp kapatılır. Kapatıldığı zaman kumaş, gövdeye doğru toplanır. Kendi ekseninde 360 derece dönebilir.
  • Yandan direkli bahçe şemsiyesi için tekerlekli ayak kullanılmaktadır. Şemsiye kullanılmadığı zaman, ayağında bulunan tekerlek ile uygun yere alınabilir. Tercihe göre şemsiyenin yere monte edilmesini sağlayan sabit ayak kullanılabilir. Ayrıca şemsiyenin dayanıklılığını arttırmak için tercihe göre, ayak kısmına ahşap saksı konulabilir.

Bahçe şemsiyesi, otel, cafe, coffee shop, fast food restaurant gibi kalabalık işletmelerinin dekorasyonunda tercih edilmektedir. Ayrıca evlerin bahçesinde de kullanılmaktadır. Kolay kullanımı, estetik görünümü ve sağlam gövde yapısı sayesinde ürün ideal seçimdir. Kare şemsiye, bahçe dışında havuz yanı ve teras alanlarında da kullanılabilir. Güneşli ve sıcak zamanlarda hem ışığı hem ısıyı büyük ölçüde engeller. Şemsiyenin sadece güneşli havalarda kullanılması önerilir. Rüzgarlı havalarda ve kullanılmadığı zamanlarda kapatılması gerekir.

Üretimde olan kare şemsiye ölçüleri ve diğer teknik ölçüler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Yandan direkli şemsiye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-600103T Yandan Direkli Katlanır Şemsiye Havuz Bahçe Teras” için yorum yapan ilk kişi siz olun