NEO-600105T Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık

NEO-600105T-Bahçe-Şemsiye-Teleskopik-Güneş-Enerji-Led-Işık-1

NEO-600105T Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık

Led ışıklı, uzaktan kumandalı şemsiye, hem kurumsal hem bireysel kullanım için idealdir. Kumaş rengi seçilebilir. Cafe, otel, avm gibi kalabalık işletmelerin dış alanlarında kullanılan şemsiye, şık görünüme ve sağlam gövde yapısına sahiptir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık

  • Şemsiye gövdesi alüminyum malzeme kullanılarak üretilmektedir. Gövde çapı 100mm Et Kalınlığı 3,5mm Kumaşın altında sekiz adet profil bulunmaktadır.
  • Şemsiyenin üzerinde güneş paneli yer alır. Kollarında led aydınlatmalar bulunmaktadır. Led ışıkların çalışma gerilimi 12V ve güvenlidir. Işıklar uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir. Ortalama 6 saat kesintisiz çalışabilir. Bulutlu havalarda da gerekli enerjiyi toplar. Şemsiyeye ısıtıcı takılacaksa, haricen 220V gerektiren kablo tertibatı hazırlanabilir. Detaylı bilgi isteyiniz.
  • Seri üretimde alüminyum gövde üzerine eloksal kaplama yapılmaktadır. Talebe göre statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçilen renk, ürün üzerine uygulanabilir.
  • Şemsiyede kullanılan akrilik kumaş, UV katkılıdır ve 5 yıl solmazlık garantisi vardır. Sipariş üzerine üretim programına alınan şemsiye için kumaş rengi seçimi yapılabilir. Talebe göre Sunbrella kumaş kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının özellikle talep ettiği marka & firmadan kumaş tedarik edilebilir
  • İncelenen bahçe şemsiyesi, saçaklı veya saçaksız olarak üretilebilir.
  • İki veya daha fazla şemsiye yan yana konulduğunda, saçaklar arasına, şemsiye kumaşından oluk yapılabilir. Bu sayede şemsiyelerin birleştiği yerden aşağı doğru su akmaz.
  • Kurumsal firmalar için saçaklara logo uygulaması yapılabilir.
  • Şemsiyenin tepe noktasında, havalandırma bacası bulunmaktadır. Bu sayede hava tahliyesi daha fazla olur ve rüzgara karşı ilave dayanıklılık sağlanmış olur.
  • Teleskopik özelliğinden dolayı, şemsiye açılırken aşağı doğru, kapanırken yukarı doğru hareket eder. Bu sayede altında bulunan masa ve sandalyeleri kenara çekmek gerekmez. Şemsiyenin bu hareketi, gövde içerisinde bulunan dişli sistem ile olur.
  • Bahçe şemsiyesi için genelde tekerlekli mermer ayak tercih edilmektedir. Şemsiye kapatıldığında, tekerlekler sayesinde ile uygun yere alınabilir. Tercihe göre şemsiye doğrudan yere monte edilebilir.

Teleskopik bahçe şemsiyesi, cafe, restaurant, otel, avm, coffee shop, fast food gibi horeca sektöründeki işletmelerin, dış mekanlarında tercih edilmektedir. Ticari alanların dışında, bireysel olarak evlerin bahçesinde kullanılabilir. Kullanıcı dostu olarak tanımlanabilir. Estetik görünümü, kolay kullanımı, sağlamlığı, led ışıklı olması öne çıkan özellikleridir. Kare şemsiye, bahçe dışında teras, veranda gibi alanlarda kullanılabilir. Güneş ışığını ve ısısını engelleyen şemsiyenin sadece bu amaçla kullanılması önerilir. Rüzgarlı havalarda veya alanda hiç kimse yokken zamanlarda kapatılması gerekir.

Üretimde olan kare şemsiye ölçüleri ve diğer teknik ölçüler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Teleskopik bahçe şemsiyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-600105T Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık” için yorum yapan ilk kişi siz olun