NEO-600106T Otomatik Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık

NEO-600106T-Otomatik-Bahçe-Şemsiye-Teleskopik-Güneş-Enerji-Led-Işık-1

NEO-600106T Otomatik Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık

Led ışık, güneş paneli, uzaktan kumanda ile açma-kapama, rüzgar sensörü ürünün, Türkiye ve dünyada ilk ve tek olmasını sağlamıştır. Hem evlerin bahçesi, hem cafe, otel gibi kalabalık işletmeler için doğru seçimdir. Dekorasyonda fark yaratabilirsiniz.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık

 • Türkiye’de ve dünyada ilk ve tek olan otomatik bahçe şemsiyesidir.
 • Şemsiye üretiminde alüminyum malzeme kullanılmaktadır. Gövde çapı 100mm Et Kalınlığı 3,5mm Kumaşın altında sekiz adet profil bulunmaktadır.
 • Güneş paneli sayesinde gerekli enerjiyi toplayan şemsiye, uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir. Bu işlemin şemsiyenin yanına gitmeden, örneğin üst kattan kumanda ile yapılabilmesi, önemli bir özelliktir.
 • Teleskopik şemsiye, açılırken aşağı doğru, kapanırken yukarı doğru hareket eder. Bu sayede altında bulunan masa ve sandalyeleri kenara çekmek gerekmez. Şemsiyenin yuvarı ve aşağı doğru hareketi, gövde içerisinde bulunan dişli sistem ile olur. Şemsiye uzaktan kumanda ile çok yavaş açılıp kapanır. Ayakta duran bir kişiye veya duvara değdiğinde küçük bir basınç uygulayıp durur. Kişiler, çevredeki eşyalar veya şemsiyenin kendisi zarar görmez. Otomatik şemsiye, arıza durumunda manuel olarak açılıp kapatılabilir. Bu durumda sadece ana kartın fabrikaya gelmesi gerekir. Şemsiyenin getirilmesi gerekmez.
 • Şemsiye kollarında, led aydınlatmalar bulunmaktadır. Led ışıkların çalışma gerilimi 12V ve güvenlidir. Işıklar, uzaktan kumanda ile açılıp kapatılabilir. Ortalama 6 saat kesintisiz çalışabilir. Bulutlu havalarda da gerekli enerjiyi toplayabilir.
 • Şemsiyeye ısıtıcı takılacaksa, haricen 220V gerektiren kablo tertibatı hazırlanabilir. Detaylı bilgi isteyiniz.
 • Şemsiyenin tepe noktasında, havalandırma bacası bulunmaktadır. Bu sayede hava tahliyesi daha fazla olur ve rüzgara karşı ilave dayanıklılık sağlanmış olur. Ayrıca en üstte rüzgar sensörü bulunmaktadır. Rüzgar, daha önce belirlenen hıza ulaştığında, şemsiye otomatik olarak kapanır. Güvenli kullanım için önemli bir özelliktir.
 • Standart üretimde alüminyum gövde üzerine eloksal kaplama uygulanmaktadır. Dekorasyona göre adetli siparişlerde, istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir.
 • Standart olarak kullanılan akrilik kumaş, UV katkısına sahiptir. 5 yıl solmazlık garantisi vardır. Kumaş, üretici firma garantisindedir. Sipariş üzerine üretim programına almaktadır. Kumaş rengi kullanıcı tarafından seçilebilir. Tercihe göre Sunbrella kumaş kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının özellikle talep ettiği marka & firmadan kumaş tedarik edilebilir
 • İncelenen bahçe şemsiyesi, dekorasyona göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilebilir.
 • İki veya daha fazla şemsiye yan yana konulduğunda, saçaklar arasına, şemsiye kumaşından oluk yapılabilir. Bu sayede şemsiyelerin birleştiği yerden aşağı doğru su akmaz.
 • Kurumsal firmaların talebi doğrultusunda logo uygulaması yapılabilir.
 • Bahçe şemsiyesi için genelde tekerlekli mermer ayak tercih edilmektedir. Şemsiye kapatıldığında, tekerlekler sayesinde ile uygun yere alınabilir. Tercihe göre şemsiye doğrudan yere monte edilebilir.

Otomatik bahçe şemsiyesi, cafe, restaurant, otel, avm, coffee shop, fast food gibi işletmelerin, dış mekanlarında tercih edilmektedir. Hem işletmelerin hem misafirlerin konforu açısından ideal seçimdir. Ayrıca bireysel olarak evlerin bahçe, teras, veranda alanlarında kullanılabilir. Kullanıcı dostudur. Otomatik aç-kapa özelliği, ışıklı olması, güneş paneli sayesinde elektrik prizi gerektirmemesi, estetik görünümü ve sağlamlığı öne çıkan özellikleridir. Güneş ışığını ve ısısını engelleyen şemsiyenin, sadece bu amaçla kullanılması önerilir. Rüzgarlı havalarda veya kullanılmadığı zamanlarda kapatılması gerekir.

Üretimde olan kare şemsiye ölçüleri ve diğer teknik ölçüler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Güneş enerjili bahçe şemsiyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-600106T Otomatik Bahçe Şemsiye Teleskopik Güneş Enerji Led Işık” için yorum yapan ilk kişi siz olun