NEO-800203T Çeyrek Daire Banket Masa

NEO-800203T-Çeyrek-Daire-Banket-Masa-1

NEO-800203T Çeyrek Daire Banket Masa

Dikdörtgen masalar ile birlikte kullanılır. Bu ürün ile U tipi toplantı masası yapılabilir. Ayrıca düğün, yemek daveti ve çeşitli organizasyonlarda kullanılmaktadır. En ideal yerleşim düzeni ile misafirler için konforlu alanlar oluşturun. Banket masa, standart ölçülerin dışında özel ölçülerde üretilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-800203T Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Çeyrek Daire Banket Masa

U Şeklindeki yerleşim düzeni için kullanılan banket masa, tamamlayıcı bir üründür. Toplantı, düğün, yemek daveti, seminer ve diğer etkinliklerde, banket masalar ile birlikte kullanılır. Dikdörtgen masaların kısa kenarı ile birleştirilir. Kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir ve depolanabilir. Banket masaların kullanıldığı, düğün salonu, otel, şirket binası, okul, hastane gibi bütün yerlerde kullanılabilir. Farklı ölçülerdeki dikdörtgen masalara uyum sağlaması için çeşitli ölçülerde üretilmektedir. Standart ölçülere ilave olarak, projeye göre özel ölçülerde de üretilebilir. Misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak oturum düzeni sağlamak için ideal bir üründür.

  • Çeyrek daire banket masa, Ø160cm ¼  , Ø180cm ¼ –  Ø200cm ¼ ölçülerinde üretilmektedir. Sipariş üzerine üretim programına alındığı için farklı ölçülerde talep edilebilir.
  • Çok daha büyük, özel üretim banket masalar için bilgi isteyiniz.
  • 18mm kalınlığında mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Masa tablası renk ve desen alternatiflidir. Düz renkler veya ahşap desenler ile üretilebilir. Karteladan seçim yapılabilir.
  • Masa tablasının darbelerden zarar görmemesi için, kenarında plastik T bant kullanılmaktadır. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. T bant, elastik yapıda olduğu için darbeyi bertaraf eder. Alternatif olarak kullanılan, alüminyum veya pvc bantlara göre daha dayanıklıdır. Servis gerektiğinde, plastik T bant, ürünün bulunduğu yerde kolayca değiştirilir. Ustalık veya el becerisi gerekmez. Fakat pvc ve alüminyum bantların değişimi için, masanın üretim alanına gelmesi gerekir.
  • Masa ayağı metaldir ve statik boyalıdır. Talebe göre istenilen renge boyanabilir. Ral kartelasından seçim yapılabilir. Masa ayağının katlanabilir olması, taşıma, nakliye ve depolama zamanlarında kolaylık sağlar. Ayrıca masa ayağında kilit sistemi bulunur. Masa kullanılıyorken ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz, masa kapalıyken kendiliğinden açılmaz. Boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm
  • Katlanır masa ayağı, ayrı olarak sipariş verilebilir. Bildirilen masa tablasının ölçüsüne en uygun ölçüde üretilebilir.
  • Farklı şekillerde ve ölçülerde üretilen bütün banket masalar kapatıldığında, yatay olarak üst üste konulabilir. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masaların birbirini çizmesini önler.
  • Masanın konulacağı zemin düz değilse, masa ayağının altında pingolar ile ayar yapılabilir, masanın dengede durması sağlanabilir.
  • Masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Kır düğünü gibi dış mekanda düzenlenen etkinliklerde, masa tablası üretiminde compact panel kullanılabilir. Compact masa tablasında da renk ve ahşap desen seçenekleri bulunur.

Çeyrek daire banket masa, U şeklindeki oturum düzeni için kullanılmaktadır. Tüm işletmelerde, kamu binalarında ve tüm organizasyonlarda kullanılabilir. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz, uzun yıllar sağlamlığını korur. Pratik, kullanışlı ve hafiftir. Bu sayede, organizasyonun yapılacağı alanın hazırlanması ve sonrasında toplanması hızlı ve kolaydır. Banket masalar ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Standart üretim çeyrek daire banket masa ölçüleri;

Ø160cm ¼  , Ø180cm ¼ –  Ø200cm ¼

Özel ölçü çok büyük banket masaların çizimi yapılmakta ve üretime alınmaktadır.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800203T Çeyrek Daire Banket Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun