NEO-800202T Yarım Daire Banket Masa

NEO-800202T-Yarım-Daire-Banket-Masa-1

NEO-800202T Yarım Daire Banket Masa

Yarım Daire Banket Masa; Düğün, toplantı, seminer, yemek daveti organizasyonlarında kullanılmaktadır. Misafirlerin keyifli zaman geçireceği yerleşim düzeni için, diğer banket masalar ile birlikte kullanılır. Standart ölçülerin dışında özel ölçülerde üretilebilir.

Stok kodu: NEO-800202T Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Yarım Daire Banket Masa

Yarım Daire Banket Masa; Toplantı, düğün, yemek daveti, seminer ve diğer etkinlikler için yerleşim düzeni oluşturulmasına yardımcı olan masa modelidir. Yarım daire masanın düz kenarı ile dikdörtgen masanın kısa kenarı birleştirilir. Kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir ve depolanabilir. Banket masaların kullanıldığı, otel, şirket binası, okul, hastane, düğün salonu gibi bütün yerlerde kullanılabilir. Tamamlayıcı bir üründür. Farklı ölçülerde üretilmektedir. Standart ölçülere ilave olarak, projeye göre özel ölçülerde de üretilebilir. Misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak oturum düzeni sağlamak için ideal bir üründür.

  • Yarım daire banket masa, Ø140cm ½ , Ø160cm ½ –  Ø180cm ½ –  Ø200 ½  ölçülerinde üretilmektedir. Sipariş üzerine üretim programına alındığı için farklı ölçülerde talep edilebilir.
  • Çok daha büyük, özel üretim banket masalar için bilgi isteyiniz.
  • Banket masanın tablası 18mm kalınlığında mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Masa tablası düz renkler veya ahşap desenler ile üretilebilir. Karteladan seçim yapılabilir.
  • Masa tablasının darbelerden zarar görmemesi için kenarında plastik T bant kullanılmaktadır. Elastik yapıda olduğu için darbeyi bertaraf eder. Alüminyum veya pvc bantlara göre çok daha dayanıklıdır. Servis gerektiğinde, plastik T bant, ürünün bulunduğu yerde kolayca değiştirilir. Ustalık gerekmez. Pvc ve alüminyum bantların değişimi için, masanın üretim alanına gelmesi gerekir.
  • Masa ayağı metaldir. Masa ayağının katlanabilir olması, taşıma, nakliye ve depolama zamanlarında kolaylık sağlar. İlave özellik olarak, ayaklarda kilit sistemi bulunur. Masa kullanılıyorken ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz, masa kapalıyken kendiliğinden açılmaz. Boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm Masa ayakları, dekorasyona ve kullanıcının talebine göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Katlanır masa ayağı, tabla olmadan, istenilen ölçüde ayrı olarak da sipariş verilebilir.
  • Banket masalar kapatıldığında, yatay olarak üst üste konulabilir. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masaların birbirini çizmesini önler.
  • Masa tablasının altında bulunan metal çerçeve bulunur. Masa tablasının uzun yıllar sağlam kalmasını sağlar. Metal çerçeve, profil olmadığı için masaya ilave yük getirmez.
  • Zemin bozukluklarına karşı, masa ayağının altında pingo bulunur. Böylelikle masa dengeli ve düz durur.
  • Masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Kır düğünü gibi dış mekanda düzenlenen etkinliklerde, masa tablası için compact panel kullanılabilir. Compact masa tablasında da renk ve desen seçenekleri bulunur.

Yarım daire banket masa, insan trafiğinin fazla olduğu ticari işletmelerde ve kamu binalarında, tüm organizasyonlarda kullanılabilir. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz. Pratik ve kullanışlıdır. Hafif olması sayesinde, organizasyonun yapılacağı alanın hazırlanması ve sonrasında toplanması hızlı ve kolaydır. Banket masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Standart üretim yarım daire banket masa ölçüleri;

Ø140cm ½  / Ø160cm ½  / Ø180cm ½ / Ø200cm ½

Özel ölçü çok büyük banket masaların çizimi yapılmakta ve üretime alınmaktadır. Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800202T Yarım Daire Banket Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun