NEO-150031T Restaurant Werzalit Kare Masa

NEO-150031T-Restaurant-Werzalit-Kare-Masa-1

NEO-150031T Restaurant Werzalit Kare Masa

Farklı ölçü ve renk seçenekleri olan kare werzalit masa, restaurant, otel, avm dekorasyonlarından kullanılmaktadır. Estetik görünümü ve sağlam gövde yapısı önemli özellikleridir. Yuvarlak ve dikdörtgen olarak üretilebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Restaurant Werzalit Kare Masa

  • Ticari işletmelerin tercihi olan masa, farklı renk ve ölçü alternatiflerine sahiptir. Estetik görünümü ve dayanıklılığı sebebiyle tercih edilmektedir. Aynı model dikdörtgen ve yuvarlak masa ile birlikte kullanılabilir. Restaurant, otel, cafe gibi işletmelerin yanı sıra kantin, şirket, fabrika dekorasyonları için de idealdir. Sandalyeler kategorisinden, bu masa ile takım yapılabilecek sandalye modeli seçilebilir.
  • Werzalit kare masa tablası için stokta olan renkler ve desenler arasından seçim yapılabilir. Yüksek adetli siparişlerde ise, kurumsal firmaların talebi doğrultusunda logo, özel renk ve özel desen uygulaması yapılabilir.
  • İncelenen masa 70x70cm dir. Werzalit masa tablaları, standart ölçülerdeki kalıplar ile üretilmektedir. Alternatif olarak, bu masa için 60x60x3,5cm, 70x70x3,5cm, 80x80x3,5cm ölçülerinde kare masa tablası kullanılabilir.
  • Masa yüksekliği standart olarak 75cm dir. Bu ürün, özel üretim olduğu için, sehpa veya bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca bu masa, dikdörtgen ve yuvarlak olarak sipariş verilebilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki ürünler kullanılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, masif, polikarbon, polipropilen masa ayağı modelleri mevcuttur. Renk seçimi kulanıcı tarafından yapılabilir. Metal masa ayakları için ral kartelasından renk seçimi yapılabilir. Ayrıca farklı kaplamalar uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Kare werzalit masa, iç mekan kullanımına uygundur. Bahçe, veranda yemek alanları için farklı malzemeler ile üretilebilir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur. Bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli siparişlerde, masalar demonte olarak paketlenir. Taşıma kolaylığı, düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Kolay ve hızlı şekilde kurulumu yapılabilir.

Kare werzalit masa, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir. Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir. Ekonomik fiyat özelliği ile işletme bütçesine katkı sağlar. Gıda ile temasa uygundur. Hijyenik bir üründür. Kare werzalit yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150031T Restaurant Werzalit Kare Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun