NEO-150032T Cafe Compact Yuvarlak Masa

NEO-150032T-Cafe-Compact-Yuvarlak-Masa-1

NEO-150032T Cafe Compact Yuvarlak Masa

Modern, sağlam, kullanışlı, hijyenik… Compact yuvarlak masa, cafe, otel, coffee shop, bar gibi işletmeler için avantajlı özelliklere sahiptir. Renk ve ölçü alternatiflerine sahiptir. İç ve dış mekanda kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Compact Yuvarlak Masa

  • Masanın tasarımında, son yıllarda trend olan compact masa tablası kullanılmaktadır. Modern ve estetik görünümü sayesinde, misafirler için hoş bir dekorasyon sağlanır. Ortadan ayaklı olduğu için oldukça kullanışlıdır. İşletmeye özel üretildiği için bütün detaylar mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirlenebilir. Ölçü, renk, desen alternatifleri bulunur.
  • Yuvarlak masanın çapı Ø70cm, yüksekliği 75cm dir. Masa tablası farklı ölçülerde üretilebilir. Ø60cm ve Ø80cm aralığında masa tablası kullanılabilir. Daha büyük masa ölçüsü için bilgi isteyiniz.
  • Masa tablasının standart kalınlığı 12mm dir. Diğer kalınlık opsiyonları; 24mm ve 36mm dir. Daha fazla bilgi için compact masa tablaları sayfası incelenebilir.
  • Compact masa tablası için onlarca farklı renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçenekleri mevcuttur.
  • Compact masa yüksekliği 75cm dir. Bu masa, projeye göre, sehpa veya bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca bu masa, dikdörtgen ve kare olarak sipariş verilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Compact masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Werzalit masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır. Alternatif olarak, masa ayakları kategorisindeki birbirinden farklı onlarca tasarım incelenebilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal masa ayakları, ral kartelasındaki bütün renklere boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri talep edilebilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Yuvarlak compact masa, iç ve dış mekan yemek alanı dekorasyonunda kullanılabilir. Bahçe, veranda alanlarında yağıştan etkilenmez.
  • Masa ayağında standart olarak bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Kamyon, tır, konteyner ile sevkiyatlarına, masalar demonte olarak paketlenir. Ürünlerin kapladığı alan azaldığı için düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Yuvarlak compact masa, cafe, coffee shop, avm, pastane, bar gibi kalabalık işletmeler için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, okul, ofis, fabrika yemek alanları için doğru seçimdir. Oldukça dayanıklıdır. Yemek alanının ölçüsüne göre masa ölçüsü değişebilir. Gıda ile temasa uygundur, yemek ve içecek kirleri kolayca temizlenebilir Masa tablası üzerine logo uygulanabilir. Compact masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve ekonomik fiyat ile sipariş vermek için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150032T Cafe Compact Yuvarlak Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun