NEO-150030T Küçük Cafe Masası

NEO-150030T-Küçük-Cafe-Masası-1

NEO-150030T Küçük Cafe Masası

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Daha fazla misafir ağırlamak istenen işletmeler için uygundur. Küçük yuvarlak masa, çay, kahve, pasta, hızlı yemek servisi için idealdir. Ölçü ve renk seçenekleri bulunmaktadır.

 

 

Açıklama

Küçük Cafe Masası

  • Hızlı yemek ve içecek servisi yapan işletmelerde kullanılan yuvarlak masa, şık görünüme sahiptir. İki kişilik masa, cafe, pastane, fast food, coffee shop dekorasyonu için idealdir. Yoğun kullanıma uygun ve ömürlü bir üründür. Kolay temizlenebilir. Ölçü ve renk seçeneklerine arasından seçim yapılabilir. Werzalit yuvarlak masa tablası, bazı renk ve ölçülerde stokludur. Yüksek adetli siparişlerde, kurumsal firmaların talebi doğrultusunda logo, özel renk ve özel desen uygulanabilir. Sandalyeler kategorisinden, bu masa ile kombin yapılabilecek modeller incelenebilir, şık bir dekorasyon oluşturulabilir.
  • Werzalit yuvarlak masa tablası üretilirken, ahşaba yüksek basınç altında şekil verilir ve üzerine dekor kağıdı kaplanır. Bu masa için Ø60×2,5cm, Ø70×2,5cm, Ø80×2,5cm ölçülerinde yuvarlak masa tablası kullanılabilir. Masa ayağı, metal üzerine kromaj kaplamadır.
  • Werzalit masa tablası kartelasında renk, ahşap desen, mermer desen, taş desen seçenekleri bulunmaktadır.
  • Masa yüksekliği, standart olarak 75cm dir. Bu ürün, bar masası veya sehpa yüksekliğinde üretilebilir. İlave olarak bu masa, dikdörtgen ve kare olarak sipariş verilebilir.
  • Werzalit masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, mdf-lam masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • İncelenen masanın ayağına alternatif olarak, demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Masa ayakları kategorisi incelenebilir. Bütün masa ayakları için renk seçimleri, kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal olanlar ral kartelasından seçilen renge boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Yuvarlak werzalit yemek masasının, iç mekan kullanımı için uygundur. Bahçe, teras, veranda gibi dış mekan alanlar için, masa tablası ve masa ayağı farklı malzemeler üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Uzak mesafe sevkiyatı için masa demonte olarak paketlenir. Kolay taşınır ve düşük nakliye gideri avantajı sağlanır. Masanın kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Yuvarlak masa, uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabilir. Bakım gerektirmez. Cafe, otel, pastane, coffee shop, alışveriş merkezi, kantin dekorasyonunda kullanılır. Temizliğinin kolay ve gıda ile temasa uygun olması sayesinde güvenlidir. Yiyecek ve içeceklerin lekesi kolayca temizlenebilir. Masanın ortadan ayaklı olması, sandalyelerin hareketini kolaylaştırır. Modern ve şık görünüm sağlar. Werzalit yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150030T Küçük Cafe Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun