NEO-150033T Cafe Yuvarlak Masa İç Mekan

NEO-150033T-Cafe-Yuvarlak-Masa-İç-Mekan-1

NEO-150033T Cafe Yuvarlak Masa İç Mekan

Dekoratif görünümü, renk ve ölçü seçeneklerinin bulunması, sağlamlığı ve hijyenik olması önemli özellikleridir. Cafe, pastane, bar, avm, dekorasyonları için uygundur. İki kişilik yuvarlak masa, uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Yuvarlak Masa İç Mekan

  • Horeca sektöründeki şık yemek alanları için ideal masa, dekorasyona özel renk ve ölçü seçeneklerine sahiptir. Bütün detaylarında kaliteli üretim sürecini görmek mümkündür. Yuvarlak masa, kolay temizlenebilmesi ve sağlam gövde yapısı sayesinde mimarların ve işletme sahiplerinin tercihidir. Bu masa ile birlikte kullanılacak sandalye tasarımları için sandalyeler kategorisi incelenebilir.
  • Masa tablasının üretiminde mdf-lam kullanılmaktadır. Masa tablasının çapı Ø70cm Kalınlığı 1,8cm dir. Kenarında pvc bant bulunur. Ø60cm – Ø80cm aralığında sipariş verilebilir. Daha büyük ölçüler için bilgi isteyiniz. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 2,5cm, 3cm, 3,6cm. Masanın yüksekliği 75cm dir. Bu ürün, talebe göre sehpa veya bar masası yüksekliğinde üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, kare veya dikdörtgen olarak da sipariş verilebilir.
  • Masa tablası için kartelada çok sayıda renk, ahşap desen, mermer desen seçenekleri bulunmaktadır.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Masa ayağı masif ahşaptır. En altta kromaj kaplama metal bulunur. Bu masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisinden farklı bir masa ayağı seçilebilir. Ahşap, demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, mdf-lam, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Bütün masa ayakları için renk alternatifleri mevcuttur. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir veya farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • Ahşap yuvarlak masa, iç mekan kullanımına uygundur.
  • Masa ayaklarında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Yüksek adetli sevkiyatlarda, demonte paketleme yapılır. Ürünler fazla yer kaplamaması, düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu oldukça pratiktir.

Şık görünüme sahip masa, hızlı yemek ve içecek servisi yapan işletmelerde kullanılabilir. Cafe, pastane, bar, avm, dekorasyonları için uygundur. İlave olarak, fabrika, ofis, hastane, şirket binalarında bulunan cafe bölümü için de idealdir. Gıda ile temasa uygundur. Kolay temizlenebilmesi ve hijyenik olması sayesinde güvenlidir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir. Ayrıca ortadan ayaklı masa, sandalyelerin daha rahat hareket etmesini sağlar. Yuvarlak ahşap masa ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150033T Cafe Yuvarlak Masa İç Mekan” için yorum yapan ilk kişi siz olun