NEO-800201T Dikdörtgen Banket Masa

NEO-800201T-Dikdörtgen-Banket-Masa-1
NEO-800201T-Dikdörtgen-Banket-Masa-2
NEO-800201T-Dikdörtgen-Banket-Masa-4
NEO-800201T-Dikdörtgen-Banket-Masa-5
NEO-800201T-Dikdörtgen-Banket-Masa-3

NEO-800201T Dikdörtgen Banket Masa

Dikdörtgen Banket Masa; Otel, düğün salonu, devlet kurumu, şirketler için idealdir. Kalabalık organizasyonlarda kullanılan banket masa, konforlu, pratik ve uzun ömürlüdür. Kolay taşınabilir olması avantaj sağlar. Dikdörtgen banket masa ile projeye göre, L şeklinde, U şeklinde yerleşim de yapılabilir.

Stok kodu: NEO-800201T Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Dikdörtgen Banket Masa

İnsan trafiğinin fazla olduğu, büyük salonlarda kullanılan masalardır. Hem ticari işletmelerin hem kamu binalarının dekorasyonunda, çeşitli organizasyonlar için ideal bir üründür. Otel, plaza, okul, hastane, fabrika binalarının yemek ve toplantı salonları için siparişe göre farklı ölçülerde üretilmektedir. Genel olarak; Yemek salonu, düğün salonu, toplantı salonu, seminer salonu, eğitim salonu, kongre salonu alanlarında düzenlenen tüm organizasyonlar için uygundur.

Dikdörtgen banket masa, standart ölçülerin dışında, projeye özel ölçülerde de üretilebilir. Her masada kullanılacak sandalye adetine göre, masa ölçüsü belirlenebilir. Masanın bir uzun kenarına veya her iki uzun kenarına sandalye dizilebilir. Dikdörtgen masaya eklenecek yarım daire ve çeyrek banket masalar ile farklı şekillerde masa oluşturulabilir. Örneğin U banket masa yapılabilir.

  • Projeye özel ölçülerde üretilecek banket masalar için bilgi isteyiniz.
  • Banket masanın tablası 18mm kalınlığında mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Düz renkler ve ahşap desenler arasından seçim yapılabilir.
  • Masa tablasının kenarında bulunan plastik T bant, alüminyum veya pvc bantlara göre çok daha dayanıklı ve kullanışlıdır. Darbe aldığında, ahşap tablanın deforme olmasını önler. Kullanım hatasından dolayı değişimi gerekirse, ürünün bulunduğu yerde kolayca değiştirilir. Yenisinin takılması oldukça pratiktir. Bununla birlikte, pvc ve alüminyum bantların değişimi zordur, kullanıcı tarafından değiştirilemez, masanın üretim alanına gelmesi gerekir.
  • Bu masaların en önemli özelliği ayaklarının katlanabilir olması. Rakiplerine göre avantajı, masa ayaklarında kilit sistemi bulunur. Masa kullanılıyorken ve bir tarafa doğru çekildiğinde, ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz. Aynı şekilde, masa kapalıyken ayaklar kendiliğinden açılmaz. Ayaklarda kullanılan boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm
  • Masa ayakları, kullanıcının talebine göre, ral kartelasında seçilen renge boyanabilir. Katlanır masa ayağı, tabla olmadan, istenilen ölçüde ayrı olarak da sipariş verilebilir. Sadece masa ayağı satın almak isteyen firmalar için avantajlı bir uygulamadır.
  • Masalar depolandığında, yatay olarak üst üste konulabilir. Yer kaplamaz. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masa tablalarının birbirine değmesini ve çizilmesini önler.
  • Masa tablasının altında bulunan metal çerçeve bulunur. Masa tablasının daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Metal çerçeve, ağır olmadığı için masaya ilave yük getirmez.
  • Masa ayaklarında pingo bulunur. Masanın kullanıldığı zemin bozuksa, bu pingolar sayesinde masa dengede durur.
  • Mdf-lam masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Ürün dış mekanda örneğin kır düğününde kullanılacak ise, olası yağışa karşı masa tablası compact olarak üretilebilir. Compact masa tablasında da düz renkler ve ahşap desenler arasından seçim yapılabilir.

Banket masalar, küçük bir toplantı odasında veya büyük bir salonda kullanılabilir. Aynı anda yüzlerce kişinin ağırlanacağı organizasyonlar için taşınması ve kurulumu oldukça pratiktir. Bu özelliği işletmeler için avantaj sağlar.  Sahip olduğu ekstra özellikler bakımından rakiplerinden birkaç adım öndedir. Dikdörtgen banket masa ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Standart Üretim Dikdörtgen Banket Masa Ölçüleri;

45×120 cm

45×140 cm

45×160 cm

45×180 cm

70×120 cm

70×140 cm

70×160 cm

70×180 cm

90×120 cm

90×140 cm

90×160 cm

90×180 cm

Özel ölçü çok büyük banket masaların çizimi yapılmakta ve üretime alınmaktadır.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800201T Dikdörtgen Banket Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun