NEO-800204T Dilim Banket Masa

NEO-800204T-Dilim-Banket-Masa-1

NEO-800204T Dilim Banket Masa

Bu masa ile büyük ölçüde yuvarlak banket masa oluşturulabilir. Ayrıca, birbirine bir düz ve bir ters olarak birleştirilerek uzun kıvrımlı masa elde edilebilir. Düğün, yemek daveti, toplantı, kongre, konferans, seminer ve çeşitli organizasyonlarda kullanılmaktadır. Ayrı olarak veya diğer banket masalar ile birlikte misafirler için şık bir dekorasyon oluşturulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-800204T Kategoriler: , , Etiketler: ,

Açıklama

Dilim Banket Masa

Farklı ölçülerde üretilen bu masa ile farklı şekillerde oturum düzeni oluşturulabilir. Yuvarlak banket masanın ölçüsünü büyütmek için, etrafına konulabilir. Böylelikle çok büyük ölçülerde yuvarlak yemek veya toplantı masası elde edilmiş olur. Dilim banket masa, gerektiği yerde tek olarak kullanılabilir. Bir diğer oturum düzeni; Dilim masalar bir düz bir ters olarak birbirine eklenir, böylelikle uzun ve kavisli masa oluşturulmuş olur. Dilim banket masa, toplantı, düğün, yemek daveti, kongre, konferans, seminer ve diğer etkinliklerde, diğer banket masalar ile birlikte kullanılabilir. Diğer masalarda olduğu gibi kullanılmadığı zamanlarda katlanabilir ve depolanabilir. Düğün salonu, kamu kurumu, otel, şirket binası, okul, hastane, fabrika gibi kalabalık yerler için idealdir. Standart ölçülerin dışında, projeye göre özel ölçülerde de üretilebilir. Misafirlerin keyifli zaman geçirmesini sağlayacak oturum düzeni sağlamak için ideal bir üründür.

  • Dilim banket masa, standart olarak Ø300cm 1/5, Ø360cm 1/5, Ø300cm 1/6, Ø360cm 1/6 ölçülerinde üretilmektedir. Sipariş üzerine üretim programına alındığı için farklı ölçülerde talep edilebilir.
  • Çok daha büyük, özel üretim banket masalar için bilgi isteyiniz.
  • 18mm kalınlığında mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Masa tablası için renk ve desen seçimi kullanıcı tarafından yapılabilir. Düz renkler ve ahşap desenlerin olduğu karteladan seçim yapılabilir.
  • Masa tablasının sık kullanımdan ve darbelerden zarar görmemesi için, kenarında plastik T bant bulunur. Bu bant, elastik yapıda olduğu için darbeyi bertaraf eder. Alüminyum veya pvc bantlara göre daha dayanıklıdır. Servis gerektiğinde, plastik T bant, ürünün bulunduğu yerde kolayca değiştirilir. Ustalık veya el becerisi gerekmez. Fakat pvc ve alüminyum bantların değişimi için, masanın üretim alanına gelmesi gerekir.
  • Masa ayağı metal yuvarlak boru ile üretilmektedir. Boru profil ölçüsü Ø28mm Et Kalınlığı 1,2mm Projeye göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasındaki bütün renkler uygulanabilir. Masa ayağının katlanabilir olması, taşıma, nakliye ve depolama zamanlarında kolaylık sağlar. Ayrıca masa ayağında kilit sistemi bulunur. Masa kullanılıyorken ayaklar hiçbir şekilde kendiliğinden kapanmaz, masa kapalıyken kendiliğinden açılmaz.
  • Katlanır masa ayağı, ayrı olarak sipariş verilebilir. Bildirilen masa tablasının ölçüsüne en uygun ölçüde üretilebilir.
  • Bu masa da dahil olmak üzere, bütün banket masalar kapatıldığında, yatay olarak üst üste konulabilir. Masa ayaklarında bulunan plastik takozlar, masaların birbirini çizmesini önler.
  • Masa tablasının altında bulunan metal çerçeve, masanın dayanıklı olmasını sağlar. Metal çerçeve, profil olmadığı için masaya ilave yük getirmez.
  • Masanın konulacağı zemin düz değilse, masa ayağının altında pingolar ile ayar yapılabilir, masanın dengede durması sağlanabilir.
  • Masanın yağış altında bırakılmaması önerilir. Kır düğünü gibi dış mekanda düzenlenen etkinliklerde, masa tablası üretiminde compact panel kullanılabilir. Compact masa tablasında da renk ve ahşap desen seçenekleri bulunur.

Dilim banket masa, farklı şekillerde oturum düzeni oluşturmak için idealdir. Tüm işletmelerde, kamu binalarında ve tüm organizasyonlarda kullanılabilir. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz, sağlam gövde yapısına sahiptir. Pratik, kullanışlı ve hafif olması işletmeler için avantaj sağlar. Bu sayede, organizasyonun yapılacağı alanın hazırlanması ve sonrasında toplanması hızlı ve kolaydır. Banket masalar ile ilgili detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Standart üretim çeyrek daire banket masa ölçüleri;

Ø300cm 1/5, Ø360cm 1/5, Ø300cm 1/6, Ø360cm 1/6

Özel ölçü çok büyük banket masaların çizimi yapılmakta ve üretime alınmaktadır.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-800204T Dilim Banket Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun