NEO-150001T Mdf-Lam Restaurant Masası

NEO-150001T-Mdf-Lam-Restaurant-Masası-1

NEO-150001T Mdf-Lam Restaurant Masası

Restaurant masası için bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir. Projeye ve dekorasyona en uygun ahşap, boya ve kaplama seçenekleri değerlendirilir ve üretime alınır.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Mdf-Lam Restaurant Masası

  • Sipariş üzerine imalat programına alınmaktadır.
  • Bu masanın tablası 80x140x6cm ölçülerindedir. Farklı ölçülerde üretilebilir. Aynı model kare olarak da sipariş verilebilir.
  • Masanın ahşap kısımları mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Renk ve desen seçimi yapılabilir. Bu masa, tercihe göre kaplama ve masif panel ile üretilebilir. Bu durumda bütün cila türleri uygulanabilir. Ayrıca eskitme uygulaması da yapılabilir.
  • Masa ayağında bulunan metal kısım krom kaplamadır. Diğer kaplama seçenekleri; Bakır kaplama, pirinç kaplama, gold kaplama. Ayrıca, metal kısımda paslanmaz çelik kullanılabilir veya istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur. Masanın konulacağı zemin bozuk ise, masanın düz durmasını sağlar.
  • Masa, demonte olarak gönderilmektedir. Kurulumu oldukça kolaydır.
  • Masanın iç mekanda kullanılması önerilir. Bu model, dış mekan yemek alanında kullanılacak ise farklı malzemeler ile üretilmesi gerekir. Bu konu ile ilgili bilgi isteyiniz.

Kalabalık yemek alanlarında kullanılan şık ve konforlu masadır. Restaurant, otel, cafeteria dekorasyonları için tercih edilmektedir. Kolay temizlenebilir ve hijyenik olması sebebiyle yemek sektöründeki işletmeler için idealdir. Bütün detayların mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirlenebiliyor olması önemli avantajdır.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150001T Mdf-Lam Restaurant Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun