NEO-150002T Mdf-Lam Kare Restaurant Masası

NEO-150002T-Mdf-Lam-Kare-Restaurant-Masası-1

NEO-150002T Mdf-Lam Kare Restaurant Masası

Kare masa, tercihe göre farklı ölçülerde ve renklerde üretilebilir. Sağlam gövde yapısına sahiptir. Kolay temizlenir. Restaurant, cafeteria, otel işletmelerinde kullanılan masa ile şık bir dekorasyon oluşturulabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Mdf-Lam Kare Restaurant Masası

  • Bütün detayların kullanıcı tarafından belirlendiği masadır.
  • Bu masanın tablası 90x90x6cm ölçülerindedir. Talebe göre farklı ölçülerde üretilebilir. Aynı model dikdörtgen olarak da sipariş verilebilir.
  • Kare masanın ahşap kısımları mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Kartelada bulunan renkler, ahşap desenler ve mermer desenler arasından seçim yapılabilir. Özel üretim olan bu masanın üretiminde, tercihe göre kaplama ve masif panel kullanılabilir. Bu durumda bütün cila türleri uygulanabilir. Ayrıca eskitme uygulaması da yapılabilir.
  • Masa ayağında bulunan metal kısım, standart üretimde krom kaplamadır. Bu kısımda da değişiklik talep edilebilir. Metal üzerine, bakır kaplama, pirinç kaplama, gold kaplama uygulanabilir. Ayrıca, paslanmaz çelik kullanılabilir veya metal kısım istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasındaki bütün renkler mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur. Masanın konulacağı zemin bozuk ise, pingolar, masanın düz durmasını sağlar.
  • Masa, taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri için demonte olarak gönderilmektedir. Kurulumu oldukça kolaydır.
  • Masanın iç mekanda kullanılabilir. Bu model, dış mekan yemek alanında kullanılacak ise farklı malzemeler ile üretilmesi gerekir. Bu konu ile ilgili bilgi isteyiniz.

Misafirlerine şık ve konforlu yemek alanı sunmak isteyen işletmelerin seçimidir. Restaurant, otel, cafeteria, coffee shop gibi kalabalık işletmeler için, kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Kolay temizlenebilir ve hijyenik olması sebebiyle yemek alanları için idealdir. Bütün detayların mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirlenebiliyor olması önemli avantajdır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150002T Mdf-Lam Kare Restaurant Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun