NEO-150003T Cafe Fast Food Masası

NEO-150003T-Cafe-Fast-Food-Masası-1

NEO-150003T Cafe Fast Food Masası

Farklı tasarımı hem misafirler hem işletmeler için avantaj sağlar. Renk alternatifli olması, dekorasyona uyumu kolaylaştırır. Cafe masasının ölçüleri, ürünün kullanılacağı yere göre belirlenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Fast Food Masası

  • Contract mobilya grubu içerisinde bulunan masanın üretiminde, bazı detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Masa tablası 60x170x1,8 cm ölçülerindedir. Masa tablası 3cm veya 3,6cm kalınlığında üretilebilir. Yemek masasının yüksekliği 75cm dir.
  • İncelenen masanın tablası, mdf-lam malzeme ile üretilmektedir. Masa tablasının etrafında pvc bant bulunur. Masa tablasının renkli, ahşap desenli veya mermer desenli olarak sipariş verilebilir. Karteladan seçim yapılabilir. Mdf Laminat dışında farklı malzemeler ile üretilen masa tablaları da kullanılabilir. Örneğin, compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, kütük masa tablası, mermer masa tablası, dijital baskılı masa tablası da tercih edilebilir. Ahşap masa tablaları için bütün cila türleri uygulanabilir. Ayrıca eskitme uygulaması da yapılabilir.
  • Ahşap tornalı masa ayağı, istenilen renge boyanabilir. Lake veya eskitme uygulaması yapılabilir.
  • Masa ayağının metal kısımları krom kaplamadır. Ayrıca talebe göre bakır kaplama, pirinç kaplama, gold kaplama yapılabilir. Diğer alternatif uygulama ise; Ral kartelasından seçilen renge, mat veya parlak olarak boyanabilir. Tercihe göre masa ayağının alt kısmında paslanmaz çelik kullanılabilir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur. Bozuk zeminlerde masanın düz durmasını sağlar.
  • Masa, taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri için demonte olarak gönderilmektedir. Kolay ve hızlı şekilde kurulabilir.
  • Masanın iç mekanda kullanılabilir. Bu model, dış mekan yemek alanında kullanılacak ise farklı malzemeler ile üretilmesi gerekir. Bu konu ile ilgili bilgi isteyiniz.

Farklı tasarımı, kullanım kolaylığı ve şık görünümü, işletmeler için avantaj sağlar. İnsanların sıklıkla ziyaret ettiği cafe, fast food işletmeleri için doğru seçimdir. Ayrıca bu tasarım bar masası olarak da üretilebilir. Bütün detayların, mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirleniyor olması, masanın dekorasyona uyumunu kolaylaştırır. Kullanılan kaliteli malzeme ve üretim teknikleri bakımından oldukça sağlamdır. Kalabalık işletmelerde, uzun yıllar boyunca keyifli yemek zamanı sağar. Kolay temizlenebilir ve hijyenik bir üründür.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150003T Cafe Fast Food Masası” için yorum yapan ilk kişi siz olun