NEO-150004T Cafe İç Mekan Dikdörtgen Masa

NEO-150004T-Cafe-İç-Mekan-Dikdörtgen-Masa-1

NEO-150004T Cafe İç Mekan Dikdörtgen Masa

İlgi çeken tasarıma sahip, konforlu ve uzun ömürlü yemek masası ile misafirleriniz için keyifli dekorasyon oluşturabilirsiniz. Ölçü, renk, kullanılan malzeme gibi bütün detaylar kullanıcı tarafından belirlenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe İç Mekan Dikdörtgen Masa

  • Horeca sektöründeki işletmeler için tasarlanan masanın bazı detayları, tercihe göre değiştirilebilir.
  • Mdf-lam malzeme ile üretilen masa tablası 60x170x1,8 cm ölçülerindedir. Tercihe göre, masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı değişebilir.  Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 3cm, 3,6cm. Yemek masasının yüksekliği standart olarak 75cm dir. Bu ürün, bar masası yüksekliğinde de üretilebilir.
  • Masanın ahşap kısımları, renkli, ahşap desenli veya mermer desenli olarak seçilebilir. Mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir
  • Mdf-lam masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisi incelenebilir. Farklı tasarımlarda onlarca masa ayağı arasından seçim yapılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • İncelenen masanın iç mekanda kullanılması tavsiye edilir. Farklı malzeme seçimleri ile bu masa, dış mekanda kullanıma uygun hale getirilebilir.
  • Masa ayağında pingolar bulunur. Bozuk zeminlerde masanın düz durmasını sağlar.

Projeye özel ve sipariş üzerine üretilen yemek masası, işletmenin ihtiyacı olan tüm alternatiflere sahiptir. Dekorasyonlarında farklı tasarım masa kullanmak isteyen mimarlar ve işletme sahipleri için ideal bir üründür. Kalabalık insan gruplarının ziyaret ettiği cafe, otel, restaurant, coffee shop, fast food gibi işletmelerde, konforlu bir kullanıma sahiptir. Kaliteli malzeme ve doğru üretim teknikleri sayesinde uzun ömürlüdür. Yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150004T Cafe İç Mekan Dikdörtgen Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun