NEO-150005T Otel Restaurant İç Mekan Dikdörtgen Masa

NEO-150005T-Otel-Restaurant-İç-Mekan-Dikdörtgen-Masa-1

NEO-150005T Otel Restaurant İç Mekan Dikdörtgen Masa

Özel üretim yemek masası, mimarlar ve işletme sahiplerine pek çok seçim imkanı sunmaktadır. Masanın ölçüsü, rengi, üretiminde kullanılan malzeme gibi detayların seçimi, ürünü dekorasyona uygun hale getirir. Misafirlerinize şık bir yemek sunumu hazırlayabilirsiniz.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Otel Restaurant İç Mekan Dikdörtgen Masa

  • Dört kişilik masa, kalabalık yemek alanları için üretilmektedir. Masanın bulunduğu dekorasyona uyum sağlaması için, pek çok detay kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Masanın ahşap kısımları mdf-lam’dan imal edilmektedir. Masa tablası 70x120x4 cm ölçülerindedir. Tercihe göre, masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı değişebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 3cm, 3,6cm. Yemek masasının yüksekliği standart olarak 75cm dir. Bu ürün, bar masası yüksekliğinde de üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, kare olarak da sipariş verilebilir.
  • Yemek masası; Renkli, ahşap desenli veya mermer desenli olarak seçilebilir. Mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Mdf-lam masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisi incelenebilir. Farklı tasarımlarda onlarca masa ayağı arasından seçim yapılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • İncelenen masa, kapalı yemek alanları için uygundur. Dış mekana uygun malzemeler ile üretilerek, bahçe, teras gibi alanlarda kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düze ve dengede durmasını sağlar.
  • Tercihe göre demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar.

Sandalyeler kategorisinden seçilecek sandalye modeli ile şık bir kombin oluşturulabilir. Dekorasyona özel ve sipariş üzerine üretilen dikdörtgen yemek masası, mimarlara seçimlerinde özgür bir alan sunmaktadır. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu otel, restaurant, cafe, avm, coffee shop gibi işletmelerde, konforlu bir kullanıma sahiptir. Yoğun kullanımdan dolay deforme olmaz, uzun ömürlü ve kullanıcı dostudur.  Yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150005T Otel Restaurant İç Mekan Dikdörtgen Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun