NEO-150006T Otel Restaurant İç Mekan Kare Masa

NEO-150006T-Otel-Restaurant-İç-Mekan-Kare-Masa-1

NEO-150006T Otel Restaurant İç Mekan Kare Masa

Uzun yıllar keyifli kullanım sağlayacak olan contract yemek masası, bulunduğu mekana uyum sağlayacak alternatiflere sahiptir. Renk, ölçü, üretiminde kullanılacak malzeme gibi detaylar, kullanıcı tarafından belirlenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Otel Restaurant İç Mekan Kare Masa

  • Sade tasarıma sahip iki kişilik masa, şık yemek sunumu için ideal ürünlerden biridir. Özellikle ticari işletmeler için dekorasyona özel üretilmektedir ve standartlara bağlı kalmadan, pek çok detay kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Masanın ahşap kısımları mdf-lam kullanılarak imal edilmektedir. Masa tablası 70x70x4 cm ölçülerindedir. Masa tablasının ölçüsü ve kalınlığı değişebilir. Masa tablasının diğer kalınlık opsiyonları; 3cm, 3,6cm. Yüksekliği, standart yemek masası yüksekliği olan 75cm dir. Bu ürün, talebe göre bar masası yüksekliğinde de üretilebilir. Ayrıca aynı model masa, yuvarlak veya dikdörtgen olarak da sipariş verilebilir.
  • Yemek masası için mdf-lam kartelasından seçim yapılabilir. Kartelada çok sayıda renk, ahşap desen ve mermer desen seçenekleri bulunmaktadır.
  • Mdf-lam masa tablasına alternatif diğer seçenekler; Compact masa tablası, masif panel masa tablası, kaplama masa tablası, werzalit masa tablası, dijital baskılı masa tablası, kütük masa tablası, epoksi masa tablası v.b.
  • Mdf-lam masa ayağına alternatif olarak, masa ayakları kategorisi incelenebilir. Farklı tasarımlarda onlarca masa ayağı arasından seçim yapılabilir. Demir profile, demir döküm, alüminyum profil, alüminyum döküm, paslanmaz çelik, masif ahşap, polikarbon, polipropilen masa ayağı tercih edilebilir. Her biri için farklı renk seçimleri yapılabilir. Metal olanlar, istenilen renkte boyanabilir, farklı kaplama seçenekleri uygulanabilir. Kromaj kaplama masa ayağı, bakır kaplama masa ayağı, bronz kaplama masa ayağı, gold kaplama masa ayağı üretilebilir. Bilgi isteyiniz.
  • İncelenen masa, iç mekan yemek alanları için idealdir. Dış mekanda kullanılacak ise, uygun malzemeler ile üretilerek, bahçe, teras gibi alanlarda kullanılabilir.
  • Masa ayağında bulunan pingolar, bozuk zeminlerde masanın düz ve dengede durmasını sağlar.
  • Tercihe göre demonte gönderim yapılır. Taşıma kolaylığı ve düşük nakliye gideri avantajı sağlar. Kurulumu hızlı ve pratik şekilde yapılabilir.

Kare masa, farklı işletmeler için farklı ölçülerde üretilebilir. Örneğin coffee shop kullanımı için daha küçük, restaurant kullanımı için daha büyük ölçülerde sipariş verilebilir. Sandalyeler kategorisinden, masa ile birlikte kullanılacak sandalye modeli seçilebilir ve şık bir kombin oluşturulabilir. İşletmeye özel ve sipariş üzerine üretilen kare yemek masası, mimarlara seçimlerinde özgür bir alan sunmaktadır. İnsanların sıklıkla ziyaret ettiği, yemek servisi yapan işletmelerde, konforlu bir kullanıma sahiptir. Yoğun kullanımdan dolayı deforme olmaz, uzun ömürlü ve kullanıcı dostudur.  İç mekan kare yemek masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-150006T Otel Restaurant İç Mekan Kare Masa” için yorum yapan ilk kişi siz olun