NEO-600102T Cafe Restaurant Şemsiye Teleskopik Kare 82mm

NEO-600102T-Cafe-Restaurant-Şemsiye-Teleskopik-Kare-1

NEO-600102T Cafe Restaurant Şemsiye Teleskopik Kare 82mm

Teleskopik şemsiye, horeca sektöründeki firmaların, kamu kurumlarının, fabrikaların ve şirketlerin dış alanlarında konforlu ve güvenli dinlenme alanı sağlar. Kolayca açılıp kapatılabilir. Gövde ve kumaş rengi seçilebilir. Uzun yıllar sağlamlığını korur.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Cafe Restaurant Şemsiye Teleskopik Kare 82mm

  • İşletmeler için tercih edilen şemsiye modeli 250cm ve 400cm aralığındaki ölçülerde üretilmektedir. Tüm metal kısımları alüminyumdur. Şemsiyenin gövde çapı 82mm Et Kalınlığı 3,5mm Kumaş altında bulunan profil ölçüsü 30mmx20mmx2mm
  • Ürün seri üretimde, alüminyum üzerine eloksal kaplamalı olarak üretilmektedir. Dekorasyona göre ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Şemsiyelerde akrilik kumaş kullanılmaktadır. Renk seçimi karteladan yapılabilir.  UV katkılı kumaşların rengi solmaz. Kumaş 5 yıl üretici firma garantisindedir. Talebe göre Sunbrella kumaş kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının özellikle talep ettiği marka & firmadan kumaş tedarik edilebilir
  • Tercihe göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilebilir.
  • Yerleşim planına göre şemsiyeler bitişik konulacaksa, isteğe göre saçaklar arasına kumaş oluk yapılabilir. Bu sayede iki şemsiye arasından aşağı doğru su akmaz.
  • Tercihe göre saçaklara kurumsal logo uygulaması yapılabilir.
  • Şemsiyenin tepe noktasında hava tahliyesini kolaylaştıran havalandırma bacası bulunmaktadır. Rüzgara karşı ilave dayanıklılık sağlanmış olur.
  • Şemsiye gövdesi üzerinde açma kapama kolu bulunmaktadır. Bu kol çevrilerek, mauel olarak açılıp kapatılır. Kumaş açılırken gövde aşağı doğru, kapanırken yukarı doğru hareket eder. Bu sebeple altında bulunan masa, sandalye veya oturan kişilere değmez. Şemsiyenin bu yukarı aşağı hareketi, gövde içerisinde bulunan dişli sistem ile olur.
  • Teleskopik bahçe şemsiyesinin ayağı tekerleklidir ve üzerinde mermer ağırlık bulunur. Şemsiye kullanılmadığı zaman, tekerlekli ayak sayesinde ile uygun yere alınabilir. Ayrıca projeye göre şemsiyenin doğrudan zemine monte edilmesini sağlayan sabit ayak kullanılabilir.

Teleskopik şemsiye, horeca sektöründeki firmalar tarafından tercih edilmektedir. Cafe, otel, restaurant, coffee shop, fast food işletmelerinin dış alanları için idealdir. Sosyal tesis, kamu kurumu, fabrika ve şirketlerin dış alanlarında kullanılabilir. Ayrıca bireysel olarak evlerin bahçesinde de kullanılır. Kullanım kolaylığı ve sağlam gövde yapısı sayesinde ürün, kullanıcı dostu olarak tanımlanabilir. Ürün, güneş ışığını ve ısısını engeller ve konfor sağlar. Güneşli havalarda kullanılması önerilir. Rüzgarlı havalarda ve kullanılmadığı zamanlarda kapatılması gerekir.

Üretimde olan kare şemsiye ölçüleri ve diğer teknik ölçüler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Teleskopik bahçe şemsiyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-600102T Cafe Restaurant Şemsiye Teleskopik Kare 82mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun