NEO-600101T Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Dikdörtgen 100mm

NEO-600100T-Bahçe-Şemsiyesi-Teleskopik-Kare-1

NEO-600101T Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Dikdörtgen 100mm

Dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak renk alternatifleri bulunmaktadır. Akrilik kumaş UV katkılıdır ve 5 yıl solmazlık garantilidir. Teleskopik şemsiye, saçaklı ve saçaksız olarak üretilebilir, logo uygulanabilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Dikdörtgen

  • Şemsiyenin tamamı alüminyum malzeme kullanılarak üretilmektedir. Gövde çapı 100mm Et Kalınlığı 3,5mm Kumaşın altında sekiz adet profil bulunmaktadır, profil ölçüsü 40mmx20mmx2mm
  • Standart olarak alüminyum gövde üzerine eloksal kaplama uygulanmaktadır. Kullanıcının tercihine göre statik boyalı olarak üretilebilir, ral kartelasından renk seçimi yapılabilir.
  • Şemsiye kumaşı akrilik özelliktedir. Kumaş rengi için kumaş kartelasında seçim yapılabilir. Akrilik kumaşlar UV katkılıdır, renk solmazlık özelliğine sahiptir ve 5 yıl üretici firma garantilidir. Talebe göre Sunbrella kumaş kullanılabilir. Ayrıca kullanıcının özellikle talep ettiği marka & firmadan kumaş tedarik edilebilir
  • Dekorasyona göre saçaklı veya saçaksız olarak üretilebilir.
  • Birden fazla şemsiye yan yana konulduğunda, tercihe göre saçaklar arasına, şemsiye kumaşından oluk yapılabilir. Bu sayede iki şemsiye arasından aşağı doğru su akmaz.
  • Tercihe göre saçaklara logo uygulaması yapılabilir.
  • Şemsiyenin tepe noktasında, havalandırma bacası bulunmaktadır. Hava tahliyesi daha fazla olur ve bu sayede rüzgara karşı ilave dayanıklılık sağlanmış olur.
  • Gövde üzerinde bulunan çevirme kolu çevrilerek, şemsiye mauel olarak açılıp kapatılır. Teleskopik özelliğinden dolayı, şemsiye açılırken aşağı doğru, kapanırken yukarı doğru hareket eder. Bu sayede altında bulunan masa ve sandalyeleri kenara çekmek gerekmez. Şemsiyenin bu hareketi, gövde içerisinde bulunan dişli sistem ile olur.
  • Bu şemsiye aynı teknik özelliklerle kare ve yuvarlak olarak da üretilmektir.
  • Bahçe şemsiyesi için genelde tekerlekli mermer ayak tercih edilmektedir. Şemsiye kapatıldığında, tekerlekler sayesinde ile uygun yere alınabilir. Tercihe göre şemsiye doğrudan yere monte edilebilir.

Teleskopik şemsiye, cafe, restaurant, otel, avm, coffee shop, fast food gibi kalabalık  işletmelerinin dış mekanlarında tercih edilmektedir. Ayrıca bireysel olarak evlerin bahçesinde de kullanılmaktadır. Estetik görünümü, sağlamlığı sayesinde ürün, kullanıcı dostu olarak tanımlanabilir. Dikdörtgen şemsiye, bahçe dışında teras, veranda gibi alanlarda kullanılabilir. Ürünün sadece güneşten korunmak için kullanılması önerilir. Rüzgarlı havalarda ve kullanılmadığı zamanlarda kapatılması gerekir.

Üretimde olan dikdörtgen şemsiye ölçüleri ve diğer teknik ölçüler aşağıdaki tabloda sunulmuştur. Teleskopik bahçe şemsiyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-600101T Bahçe Şemsiyesi Teleskopik Dikdörtgen 100mm” için yorum yapan ilk kişi siz olun