NEO-300412T Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-1
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-2
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-3
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-4
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-5
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-6
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-7
Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi NEO-300412T-8

NEO-300412T Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi, retro tarzda tasarlanmıştır. Dekoratif görünümlü, rahat oturumlu ve dayanıklıdır. Şık dekorasyona sahip restaurant işletmeleri için favori sandalyelerden biridir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

BOYUT
Genişlik : 63cm  / 24,8inc
Derinlik : 61cm  / 24inc
Sırt Yüksekliği : 83cm  / 32,6inc
Oturum Yüksekliği : 47cm  / 18,5inc
Ağırlık : 8,7kg

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi

Dekorasyonunda yakın geçmişten izler taşımak isteyen işletmeler için ideal bir ürün olan Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi, sade ve şık dizaynı ile dikkat çekiyor.

Otel yemek alanları, restaurant, cafe, kahve dükkanı ve steak house gibi yeme içme sektöründe bulunan işletmelerin dekorasyonlarında tercih edilen ürün; klinik, hastane, ofis ve plazaların yemek bölümlerinde de kullanılabiliyor. Sade tasarımıyla mevcut dekorasyonunuza rahatlıkla uyum sağlayabilecek olan Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi, retro tarzı benimseyen işletmelerin atmosferini en üst seviyeye taşıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalyenin ahşap gövde imalatında birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap gövdenin rengi kullanıcının isteğine göre belirlenebiliyor ve istenilen renkte lake boyanabiliyor.

Ürünün yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı renk ve desenlerde kumaş ya da deri uygulaması yapılabiliyor. Döşeme için suni deri, süet, nubuk, kadife, akrilik ve pamuk gibi seçeneklerin yer aldığı çok sayıda kartela kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Rahat ve konforlu oturumu destekleyen ahşap sandalye, uzun süreli kullanım avantajına sahip olmasıyla da işletmelerin tercihleri arasında ilk sıralarda yer alıyor. İşletmenizin tarzına uygun şekilde yapılabilecek modifikasyonlar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime girebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Yemek sandalyesinin bütün detaylarında ince işçilik ve kusursuz bir üretim sürecinin izleri görülebilir. Göze hitap eden zarif yapısı sayesinde, otel, cafe, restaurant gibi yeme içme sektöründeki işletmelerin yemek alanlarında fark oluşturabilirsiniz. Retro tarzdaki sandalye, rahat oturuma, uzun ömürlü gövde yapısına sahiptir.
  • Sandalyenin minderi için kumaş veya deri tercih edilebilir. Minder fermuarlıdır. İstenildiğinde kolayca temizlenebilir.
  • Gövde, fırınlanmış kayın ağacından üretilmektedir. Gövde ve hazeran, standart olarak ceviz renginde boyanmaktadır. Tercihe göre farklı renklerde üretilebilir.
  • Sandalye ölçüleri w.63cm d.61cm h.83cm
  • Şık dekorasyona sahip işletmelerde, misafirlere konforlu ve keyifli yemek ortamı sağlayan retro mobilya, sipariş üzerine üretilmektedir. Yemek masası seçimi için masalar kategorisi incelenebilir. Restaurant sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300412T Yuvarlak Sırtlı Hazeranlı Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun