NEO-200257T Siesta Marcel Sandalye

NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-2
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-1
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-3
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-4
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-5
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-6
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-7
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-8
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-9

NEO-200257T Siesta Marcel Sandalye

0 out of 5

Bahçe mobilyaları tasarımları arasında, iç mekana uygun ve şık görünüme sahip sandalye modelidir. Evlerin yanı sıra cafe, restaurant, avm, hastane ve ofis yemek alanı kullanımı için tercih edilebilir. Beş farklı renkte üretilmektedir. İstiflenebilir.

 

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-200257T Kategoriler: Etiketler: ,

Açıklama

Siesta Marcel Sandalye

  • Bütün beklentileri karşılayan tasarım, uzun yıllar boyunca doğru seçim olduğunu hissettirecek özelliklere sahiptir. Sade ve şık tasarımı, renk alternatifli olması sayesinde, diğer mobilyalara uyum sağlamak kolaydır. Plastik sandalyeler kategorisinde üst segmentte olan ürün, uzun sohbet zamanlarında dahi konforlu kullanım sağlar. Bahçe, veranda, teras, balkon alanlarında keyifli bir yemek alanı oluşturulabilir. Bahçe sandalyesi tanımına ilave olarak iç mekanda da dekore edilebilir.  Siesta Marcel Sandalye, ev ve işletme kullanımı için idealdir.
  • Sandalye, yaz ve kış, dış mekanda durabilir. Güneş ışığından, yağıştan etkilenmez. Hava şartlarına karşı korumak gerekmez.
  • İstiflenebildiği için yer kaplamaz. Taşıma, depolama, nakliye, temizlik zamanlarında kolaylık sağlanır.
  • Bahçe sandalyesi, beş farklı renkte üretilmektedir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri renkleri, üretimde olan renklerdir. UV katkısı sayesinde renk solmasından uzaktır.
  • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez ve hijyeniktir.
  • Üretiminde kullanılan cam elyaf katkısı, özellikle insan trafiğinin fazla olduğu kalabalık işletmelerde, ürünün deforme olmamasını sağlar. Hem hafif hem çok dayanıklı bir üründür.
  • Farklı malzeme ile üretilen masalar arasından seçilecek masa ile takım yapılabilir. Plastik masalar, compact masalar, masif masalar, werzalit masalar, mdf-lam masalar incelenebilir. Cafe, restaurant, avm, otel, hastane ve ofis yemek alanı, okul kantini, fabrika yemekhanesi gibi dekorasyonlarda kullanılabilir. Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için renk ve desen seçimi yapılabilir. Bahçe mobilyaları kategorisinde, iç mekana uygun şıklığa sahip ürünlerden biridir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: