NEO-200257T Siesta Marcel Sandalye

Siesta Marcel Sandalye NEO-200257T-10
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-6
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-1
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-3
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-4
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-5
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-2
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-7

NEO-200257T Siesta Marcel Sandalye

0 out of 5

Siesta Marcel Sandalye, bahçe mobilyaları tasarımları arasında, iç mekana uygun ve şık görünüme sahip sandalye modelidir. Evlerin yanı sıra cafe, restaurant, avm, hastane ve ofis yemek alanı kullanımı için tercih edilebilir. Beş farklı renkte üretilmektedir. İstiflenebilir.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 52cm  / 20,4inc
Sırt Yüksekliği : 85cm  / 33,4inc
Oturum Yüksekliği : 44cm  / 17,3inc
Ağırlık : 3,5kg
Marka:Siesta

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Siesta Marcel Sandalye

  • Bütün beklentileri karşılayan tasarım, uzun yıllar boyunca doğru seçim olduğunu hissettirecek özelliklere sahiptir. Sade ve şık tasarımı, renk alternatifli olması sayesinde, diğer mobilyalara uyum sağlamak kolaydır. Plastik sandalyeler kategorisinde üst segmentte olan ürün, uzun sohbet zamanlarında dahi konforlu kullanım sağlar. Bahçe, veranda, teras, balkon alanlarında keyifli bir yemek alanı oluşturulabilir. Bahçe sandalyesi tanımına ilave olarak iç mekanda da dekore edilebilir.  Siesta Marcel Sandalye, ev ve işletme kullanımı için idealdir.
  • Sandalye, yaz ve kış, dış mekanda durabilir. Güneş ışığından, yağıştan etkilenmez. Hava şartlarına karşı korumak gerekmez.
  • İstiflenebildiği için yer kaplamaz. Taşıma, depolama, nakliye, temizlik zamanlarında kolaylık sağlanır.
  • Bahçe sandalyesi, beş farklı renkte üretilmektedir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri renkleri, üretimde olan renklerdir. UV katkısı sayesinde renk solmasından uzaktır.
  • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez ve hijyeniktir.
  • Üretiminde kullanılan cam elyaf katkısı, özellikle insan trafiğinin fazla olduğu kalabalık işletmelerde, ürünün deforme olmamasını sağlar. Hem hafif hem çok dayanıklı bir üründür.
  • Farklı malzeme ile üretilen masalar arasından seçilecek masa ile takım yapılabilir. Plastik masalar, compact masalar, masif masalar, werzalit masalar, mdf-lam masalar incelenebilir. Cafe, restaurant, avm, otel, hastane ve ofis yemek alanı, okul kantini, fabrika yemekhanesi gibi dekorasyonlarda kullanılabilir. Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için renk ve desen seçimi yapılabilir. Bahçe mobilyası modelleri içinde, iç mekana uygun şıklığa sahip ürünlerden biridir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Koyu Gri, Kum Gri, Siyah, Zeytin Yeşili

Marka

Siesta

[porto_block id="23687" name="siesta-gruplar"]