NEO-200257T Siesta Marcel Sandalye

NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-2
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-1
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-3
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-4
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-5
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-6
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-7
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-8
NEO-200257T-Siesta-Marcel-Sandalye-9

NEO-200257T Siesta Marcel Sandalye

0 out of 5

Siesta Marcel Sandalye, bahçe mobilyaları tasarımları arasında, iç mekana uygun ve şık görünüme sahip sandalye modelidir. Evlerin yanı sıra cafe, restaurant, avm, hastane ve ofis yemek alanı kullanımı için tercih edilebilir. Beş farklı renkte üretilmektedir. İstiflenebilir.

Markalar:Siesta

Açıklama

Siesta Marcel Sandalye

  • Bütün beklentileri karşılayan tasarım, uzun yıllar boyunca doğru seçim olduğunu hissettirecek özelliklere sahiptir. Sade ve şık tasarımı, renk alternatifli olması sayesinde, diğer mobilyalara uyum sağlamak kolaydır. Plastik sandalyeler kategorisinde üst segmentte olan ürün, uzun sohbet zamanlarında dahi konforlu kullanım sağlar. Bahçe, veranda, teras, balkon alanlarında keyifli bir yemek alanı oluşturulabilir. Bahçe sandalyesi tanımına ilave olarak iç mekanda da dekore edilebilir.  Siesta Marcel Sandalye, ev ve işletme kullanımı için idealdir.
  • Sandalye, yaz ve kış, dış mekanda durabilir. Güneş ışığından, yağıştan etkilenmez. Hava şartlarına karşı korumak gerekmez.
  • İstiflenebildiği için yer kaplamaz. Taşıma, depolama, nakliye, temizlik zamanlarında kolaylık sağlanır.
  • Bahçe sandalyesi, beş farklı renkte üretilmektedir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri renkleri, üretimde olan renklerdir. UV katkısı sayesinde renk solmasından uzaktır.
  • Kolay temizlenebilir, bakım gerektirmez ve hijyeniktir.
  • Üretiminde kullanılan cam elyaf katkısı, özellikle insan trafiğinin fazla olduğu kalabalık işletmelerde, ürünün deforme olmamasını sağlar. Hem hafif hem çok dayanıklı bir üründür.
  • Farklı malzeme ile üretilen masalar arasından seçilecek masa ile takım yapılabilir. Plastik masalar, compact masalar, masif masalar, werzalit masalar, mdf-lam masalar incelenebilir. Cafe, restaurant, avm, otel, hastane ve ofis yemek alanı, okul kantini, fabrika yemekhanesi gibi dekorasyonlarda kullanılabilir. Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için renk ve desen seçimi yapılabilir. Bahçe mobilyaları kategorisinde, iç mekana uygun şıklığa sahip ürünlerden biridir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

Siesta

Neo Horeca Mobilya, Siesta İstanbul Anadolu Yakası bayisidir. Yurt içi ve yurt dışında, bahçe mobilyaları sektöründe önemli bir yere sahip Siesta, konforlu, estetik ve uzun ömürlü ürünleri, beklentisi yüksek kullanıcılarına sunuyor. Siesta Bahçe Mobilyaları, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Bahçe, teras, balkon, veranda alanlarında hava şartlarına oldukça dayanıklı olan ürünler, sahip olduğu şık görünüm sayesinde iç mekan alanlarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Otel, cafe, restaurant, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerde, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Siesta sandalye modelleri ve siesta masa modelleri incelenebilir, şık yemek alanları oluşturulabilir. Ayrıca havuz, plaj, spa, aqua park kullanımı için dekoratif ve konforlu şezlong modelleri doğru seçim. Misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz oturma grupları ile keyifli sohbet zamanları yaratabilirsiniz. Dekorasyonu tamamlayan Siesta Salıncak, günün yorgunluğunu atmak için birebir. Onlarca farklı model, tarzınızı yansıtacak çok sayıda renk alternatifi ile sunulmaktadır. Hem ev hem işletme projelerinizde, birbirinden iddialı Siesta modellerini, ekonomik fiyat, hızlı teslim ve satış sonrası müşteri hizmetleri avantajları ile Neo Horeca Mobilya'dan sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.