NEO-200253T Siesta Victor XL Sandalye

NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-1
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-2
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-3
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-4
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-5
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-6
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-7
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-8
NEO-200253T-Siesta-Victor-XL-Sandalye-9

NEO-200253T Siesta Victor XL Sandalye

Hem iç hem dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir. Zarif duruşu, oturum rahatlığı, sağlamlığı ve istiflenebilmesi sebebiyle ideal seçimdir. Evlerin yanı sıra, cafe, food court dekorasyonu için de tercih edilebilir. Beş farklı renkte üretilmektedir.

Açıklama

Siesta Victor XL Sandalye

  • Bahçe mobilyaları kavramını, göz alıcı tasarımıyla yeniden yorumlayan Siesta Victor XL Sandalye, işlevsel olarak da avantajlı özelliklere sahiptir. Hafif ve pratik olması hem ev sahibi hem misafirler için kullanım kolaylığı sağlar. Her yerde hızlı çözüm sunar. Otel, cafe, coffee shop, avm gibi kalabalık alanlarda veya evin yemek masasında dekorasyonu hızlı ve şık bir şekilde oluşturabilirsiniz. Yuvarlak hatlı sırt yapısı, estetik görünümü yemek ve sohbet alanlarına sıcaklık katar. Kollu sandalye, uzun süreli oturumda dahi konfor sağlar.
  • Dekorasyonda önemli gün geçtikçe artan bahçe, veranda, teras, balkon gibi alanlarda, hava şartlarına karşı dayanıklıdır, yağış ve güneş altında durabilir, itinalı bir kullanım gerekmez.
  • İstiflenebilir şekilde tasarlanmıştır. Bahçe sandalyesi olarak kullanılıyorsa, yaz aylarının dışında kolaylıkla taşınabilir, depolanabilir, yer kaplamaz. Ayrıca düşük nakliye gideri avantajı sayesinde bütçe dostudur.
  • Siesta Victor XL Sandalye, beş farklı renk alternatifine sahiptir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri, standart olarak üretimde olan renklerdir. UV katkısı, uzun yıllar renklerin solmamasını sağlar.
  • Üretiminde kullanılan cam elyaf katkısı, işletmelerin yoğun kullanımında dahi, ürünün kırılmamasını sağlar. Plastik sandalyelerin bakım gerektirmemesi, önemli bir kolaylıktır.
  • Dış mekan sandalye olarak tasarlanan ürün, görsel olarak şık duruşa sahiptir ve iç mekan yemek alanları için de tercih edilebilir. Plastik masalar ile birlikte kullanılabileceği gibi, compact, kütük, kaplama, masif panel masalar ile de etkileyici bir yemek dekorasyonu oluşturulabilir. İleri teknoloji ile üretilen ürünlerin dayanıklılığı yüksektir. Evde bir kişinin kullanması ile, otelde bin kişinin kullanması arasında bir fark yoktur.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-200253T Siesta Victor XL Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: