NEO-200254T Siesta Cross Sandalye

NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-5
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-1
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-4
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-3
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-2
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-6
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-7
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-8
NEO-200254T-Siesta-Cross-Sandalye-9

NEO-200254T Siesta Cross Sandalye

Klasik tasarıma sahip Siesta Cross Sandalye, iç ve dış mekanda, şık, konforlu, uzun ömürlü kullanım sağlar. Evin bahçesinde veya cafe, avm, düğün salonu gibi işletmelerde kullanılabilir. İstiflenebilmesi ve hafif olması diğer özelliğidir. Renk alternatiflidir.

Açıklama

Siesta Cross Sandalye

  • Yüzyıldır insanların beğenisini kazanan trend tasarımın, ileri teknoloji ile üretilerek günümüze uyarlanmasıdır. Çapraz sırtlı sandalye, iç mekan yemek alanlarının şık görünümünü bahçeye taşıyor. Bahçe mobilyaları grubundaki iddialı ürünlerden biridir. Siesta Cross Sandalye, konfor sağlayan ergonomik yapısı sayesinde, uzun sohbet zamanları için de idealdir. Açık sırt dizaynı, masanın daha fazla görünmesine ve özellikle kalabalık yemek alanlarında ferah bir ortam oluşmasına katkı sağlar. Ev, sosyal tesis, park, otel gibi yerlerde bahçe sandalyesi olarak kullanılabilir. Ayrıca cafe sandalyesi, düğün sandalyesi, food court sandalyesi, restaurant sandalyesi olarak da doğru seçimdir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yağış ve güneş altında durabilir, sıcaklık değişimlerinden etkilenmez.
  • İstiflenebilir olması taşıma, depolama, temizlik zamanlarında kolaylık sağlar. Yer kaplamaz, nakliye gideri düşüktür.
  • Çapraz sırtlı sandalye için beş farklı renk arasından seçim yapılabilir. Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri, üretimde olan renklerdir. UV katkısı sayesinde aşırı güneş ışığında dahi renkleri solmaz.
  • Cam elyaf katkısı, insan sirkülasyonun fazla olduğu otel, cafe, düğün salonu işletmelerinde, ürünün dayanıklı olmasını sağlar. Ayrıca işletmeler açısından ürünün hafif olması ve bakım gerektirmemesi önemli avantajdır.
  • Klasik tarzda tasarlanan sandalye, hem iç hem dış mekanda kullanılabilir. Kolay temizlenebilir, hijyeniktir. Siesta Masa modelleri arasından seçilecek masa ile takım yapılabilir, etkileyici dekorasyon oluşturulabilir. Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder için kumaş seçimi yapılabilir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, toptan satış fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.


“NEO-200254T Siesta Cross Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Bu ürünü sepete eklediniz: