NEO-200266T Siesta Cross Bar Sandalyesi 75

NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-1
NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-2
NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-3
NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-4
NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-5
NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-6
NEO-200266T-Siesta-Cross-Bar-Sandalyesi-75-7

NEO-200266T Siesta Cross Bar Sandalyesi 75

0 out of 5

Siesta Cross Bar Sandalyesi 75, beş farklı renk seçeneğine sahiptir. Cafe, bar, otel, restaurant dekorasyonları için idealdir. Mutfak adasında kullanılabilir. Konforlu, sağlam ve dekoratif bar sandalyesi, hem iç hem dış mekan için uygundur. UV katkılı polipropilen malzeme ile üretilmektedir

Açıklama

Siesta Cross Bar Sandalyesi 75

  • 19yy dan günümüze uzanan yolculuğunda, her dönem beğeni kazanan thonet tarzı ürünler, bahçe mobilyaları koleksiyonu içerisinde yerini aldı. Dış mekanda dayanıklılığın yanı sıra göze hitap eden ürünlerden olan Siesta Cross Bar Sandalyesi 75, ergonomik yapısı ile de keyifli zaman geçirilmesine katkı sağlar. Evlerin ve işletmelerin, hem iç mekan hem dış mekan dekorasyonunda kullanılabilen sandalye, renk alternatiflidir. Sırtlı bar sandalyesi, bahçe, veranda, havuz yanı, deniz kenarı alanlarında kullanılabilir. Evde mutfak adası etrafında dekore edilebilir. Ayrıca otel, bar, cafe, avm, coffee shop işletmelerinde, yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Şirket, ofis, hastane, klinik, havaalanı, okul, fabrika gibi yerlerin cafe alanları için idealdir. Bar sandalyesi, iki farklı oturum yüksekliği seçeneğine sahiptir. Bar masasının yüksekliğine göre seçim yapılabilir. Bu tasarım, plastik yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir.
  • Polipropilen malzeme ile üretilen bar sandalyesi, zorlu hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Sıcaklık farkları, güneş ışınları, yağmur, kar gibi durumlara karşı dayanıklıdır. Ürünü korumak gerekmez.
  • Siesta Cross Bar Sandalyesi 75 ; Beyaz, siyah, koyu gri, zeytin yeşili, kum gri olarak beş farklı renk alternatifine sahiptir. UV dayanımı yüksektir, güneş altında rengi solmaz.
  • Kolay temizlenebildiği için bulunduğu ortamın hijyen durumuna katkı sağlar.
  • Dayanıklı gövdeye sahip sandalye, insan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde dahi, yeni görünümünü korur.
  • Sırtlı bar sandalyesi, plastik bar masasına ilave olarak, compact bar masası, ahşap bar masası, cam bar masası, mdf-lam bar masası ile birlikte kullanılabilir. Oturum yeri için minder siparişi verilebilir. Sipariş üzerine üretilen minder için renk ve desen seçimi yapılabilir. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Siesta Cross Bar Sandalyesi 75, üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz: