NEO-880121T Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri

Rattan-Yuvarlak-Bar-Masasi-ve-Sandalyeleri-NEO-880121T_2
Rattan-Yuvarlak-Bar-Masasi-ve-Sandalyeleri-NEO-880121T_1

NEO-880121T Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.

Stok kodu: NEO-880121T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri

Bahçe ve teras kullanımı için uygun olanRattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri, horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için özel olarak ithal ediliyor. Dış mekan dekorasyonunda sıcak bir atmosfer yakalamak isteyen bar, kafe, restoran ve otellerin tercih ettiği ürün, açık alanları bulunan alışveriş merkezleri tarafından da kullanılıyor.

Kompakt tasarımı sayesinde alan kısıtı bulunan mekanlarda yerden kazandıran model, 1 adet yüksek bar masası ve 6 adet sandalyeden oluşuyor. Yüksekliği 1 metreyi, çapı ise 1.20 metreyi bulan masanın ortasında buzluk ve şemsiye girişi yer alıyor.

Gövdesi alüminyum malzemeden üretilen takım, elektrostatik boya ile kaplı. Gri rattan malzemenin hareket kattığı model, rahat ve konforlu bir görünüme sahip. Masanın üstünde yer alan temperli cam ise oldukça sağlam ve dayanıklı.

Doğal taş zemin, seramik, yer karosu, ahşap parke, doğal ve suni çim üzerinde kullanılmaya uygun olan ürünün ayaklarında plastik takozlar bulunuyor. Çimen gibi yumuşak zeminlerde denge unsurunu sağlamak ve yere daha iyi tutunmak için eklenen takozlar, ürüne ayrı bir değer katıyor.

Kullanışlı ve uzun ömürlü Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri ithaldir.
 • Rattan Rengi: Gri
 • Masanın ortasında buz haznesi ve şemsiye girişi vardır. Görseldeki şemsiye hariçtir.
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir ve elektrostatik boyalıdır.
 • Masanın üzerinde temperli cam bulunur.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan bar masası takımı, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Ürün Ölçüleri Çap Ø120cm h.100cm
 • Rattan Yuvarlak Bar Masası ve Sandalyeleri ile birlikte kullanılabilecek şemsiye modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo