NEO-880122T Rattan Bar Masası ve Tabureleri

Rattan-Bar-Masasi-ve-Tabureleri-NEO-880122T_1
Rattan-Bar-Masasi-ve-Tabureleri-NEO-880122T_2

NEO-880122T Rattan Bar Masası ve Tabureleri

0 out of 5

Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Bar Masası ve Tabureleri, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.

Rattan Bar Takımı ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Stok kodu: NEO-880122T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Bar Masası ve Tabureleri

Rattan Bar Masası ve Tabureleri ithal bir ürün grubu. Kahverengi ve beyaz rattan renklerinde imal edilen model, değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı.

130 cm genişlik, 70 cm derinlik, 110 cm yükseklikte üretilen ürün, dayanıklı ve konforlu kullanımı tek potada eritmeyi başarıyor. Elektrostatik boyalı gövde ise alüminyum materyalden üretiliyor ve uzun ömürlü kullanıcı deneyimi yaşamanıza olanak sağlıyor.

Estetik görünümüyle kullanıcıların beğenisini kazanan Rattan Bar Masası ve Tabureleri, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu yemek alanlarında bile ilk günkü hâlini muhafaza edebiliyor. Hem masanın hem de taburelerin altında ekstra dayanıklılık sağlamak amacıyla plastik takozlar bulunuyor. Masanın üzerinde ise temperli cam mevcut.

Misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyan taburelerin oturum kısmında minder yer alıyor. Ayrıca oturma bölümünün altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor.

Bahçe mobilyaları grubundaki Rattan Bar Masası ve Tabureleri, hem işletme hem de ev dekorasyonları için uygun. İşlevsel kullanımı pekiştiren bar masası ve tabureleri; otel, restoran, cafe, coffee shop, fast food restoranı ve alışveriş merkezleri gibi işletmelerde yıl boyunca kullanılabiliyor. Söz konusu işletmeler ürüne bahçe, balkon ve teraslarda yer vermeyi tercih ediyor.

Siz de konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanıza yardımcı olacak ürünle ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Opsiyonları:
 • Rattan Bar Masası ve Tabureleri ithaldir.
 • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir ve elektrostatik boyalıdır.
 • Taburelerin oturum kısmında minder bulunur. Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Masanın üzerinde temperli cam bulunur.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan Rattan Bar Masası ve Tabureleri, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Ölçüleri w.130cm d.70cm h.110cm
 • Rattan Bar Takımı ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo