NEO-720215T Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye

Doga_Motifli_Aluminyum_Dokum_Sandalye_NEO-720215T_1

NEO-720215T Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye

0 out of 5

Bahçe, veranda ve teras gibi dış mekânlarda dört mevsim kullanılabilen Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye, doğadan ilham alan çiçek ve yaprak motifleriyle büyük ilgi görüyor.

BOYUT
Genişlik : 52cm  / 20,4inc
Derinlik : 46cm  / 18,1inc
Sırt Yüksekliği : 88cm  / 34,6inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7,2kg

Açıklama

Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye

Bahçe, veranda ve teras gibi dış mekânlarda dört mevsim kullanılabilen Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye, doğadan ilham alan çiçek ve yaprak motifleriyle büyük ilgi görüyor. Otel, restaurant, cafe, steak house, coffee shop ve AVM gibi horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekânları için tasarlanan ürün, dekorasyona farklı bir hava kazandırıyor.

Ürünün sırt bölümü, omurga sağlığını destekleyecek şekilde tasarlanıyor. İsteğe göre kollu veya kolsuz şekilde üretilen sandalye, kullanıcının isteğine göre minderli olarak da sipariş verilebilir. Üst düzey kalitedeki bir dolgu malzemesiyle 3 cm veya 5 cm kalınlığında üretilebilen minderler, karteladan seçilebilen çeşitlik renk ve desenlerdeki akrilik veya polyester kumaştan imal ediliyor.

Sandalyenin alüminyum gövde rengi kullanılacağı yerin dekorasyonunu tamamlayacak şekilde, kullanıcı tarafından ral kartelasından seçiliyor. Rahat oturumuyla kullanıcılardan tam not alan sandalye, konuklarınızı size yakışır şekilde ağırlıyor.

Ürün alüminyum döküm ya da farklı malzemelerden üretilen masalar ile birlikte kombin yapılarak kullanılabiliyor. Siz de model hakkında daha fazla bilgi edinmek ve dilerseniz sandalyeyi sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 52x46x88(h) cm 7,2kg
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Doğa Motifli Alüminyum Döküm Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo