NEO-720220T Nostaljik Kollu Alüminyum Döküm Sandalye

Nostaljik_Kollu_Aluminyum_Dokum_Sandalye_NEO-720220T_1

NEO-720220T Nostaljik Kollu Alüminyum Döküm Sandalye

0 out of 5

Nostaljik Kollu Alüminyum Döküm Sandalye; Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dış mekân yemek alanları için idealdir. Ayrıca evlerin bahçe ve veranda alanlarında da kullanılabilir. Sandalye; Otel, restoran, cafe, coffee shop, steakhouse, AVM dekorasyonlarını tamamlamak için sıkça tercih ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 54cm  / 21,2inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Nostaljik Kollu Alüminyum Döküm Sandalye

Nostaljik Kollu Alüminyum Sandalye, üretim programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Kolsuz sandalye olarak da imal edilen tasarım, kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getirmek için birebir.

Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dış mekân yemek alanları için ideal olan ürün, evlerin bahçe ve veranda alanlarında da kullanılabilir. Sandalye otel, restoran, cafe, coffee shop, steakhouse, AVM dekorasyonlarını tamamlamak için sıkça tercih ediliyor.

Alüminyum döküm veya farklı malzemelerden üretilen masalar ile kombinlenebilen sandalye, 56x54xz90(h) cm ölçülerine ve 8.5 kg ağırlığa sahip. Alüminyum döküm olan ana gövde karteladan seçeceğiniz renge boyanabilir.

Kullanıcı tercihi doğrultusunda demonte olarak sevk edilebilen sandalye, minderli de sipariş edilebilir. 3 cm veya 5 cm kalınlığında üretilebilen minder için akrilik ya da polyester kumaş kartelasından hem renk hem de desen seçimi yapabilirsiniz.

Siz de işletmenizin dekorasyonunu şık şekilde tamamlamak için dış mekânlarda 12 ay boyunca durabilen sandalyeyi tercih edebilirsiniz. Konuklarınıza konforlu bir oturma deneyimi sunmanızı sağlayan ürünün üretim süreci hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 56x54x90(h) cm 8,5kg
  • Bu tasarım, kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Alüminyum Döküm Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo