NEO-720225T Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye

Nostaljik_Aluminyum_Dokum_Sandalye_NEO-720225T_1

NEO-720225T Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye

0 out of 5

Retro tarzıyla dikkat çeken mekanlara özgü olan Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye, sağlam yapısıyla uzun süreli kullanım sağlar. Restaurant, cafe, coffee shop, otel, steakhouse, AVM gibi alanlarla şık bir dekorasyon ögesi olarak kullanılabilir.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 54cm  / 21,2inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7,5kg

Açıklama

Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye

Retro tarzıyla dikkat çeken mekanlara özgü olan Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye, sağlam yapısıyla uzun süreli kullanım sağlar. Minderli şekilde de tasarlanabilen sandalye, kullanıcısına konforu hissettirir. Hem açık hem de kapalı alanlarda, oturma alanı ve dekorasyon ürünü olarak tercih edilebilir.

Özellikle yemek sektöründe bulunan mekanlar için ideal bir yapıya sahiptir. Restaurant, cafe, coffee shop, otel, steakhouse, AVM gibi alanlarla şık bir dekorasyon ögesi olarak kullanılabilir. Alüminyum döküm, doğal ağaç ya da herhangi bir metal masayla birlikte hoş bir görüntü sunar.

Döküm alüminyumla tasarlandığı için bahçe, teras gibi alanlarda 12 ay sağlam bir şekilde kalabilir. Nostaljik yaşam tarzını benimseyenler için evlerde de kendine yer edinir. Teras, bahçe ve verandalarda kullanılabildiği gibi, evin salonunda da konumlandırılabilir.

Minderli olarak sipariş edilebilen sandalyenin minderi tercihe göre 3 veya 5 cm kalınlığında üretilir. Minderin kumaşı için akrilik veya polyester kumaş kullanılır ve renk kartelasından renk, desen seçimi yapılabilir. Ayrıca sandalyenin alüminyum gövdesi için de renk kartelasından renk seçme imkanı vardır. İstediğiniz sayıda ve renkte sandalye siparişiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 56x54x90(h) cm 7.5kg
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Nostaljik Alüminyum Döküm Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo