NEO-720230T Eski Tarz Kollu Alüminyum Bahçe Sandalyesi

Eski_Tarz_Kollu_Aluminyum_Bahce_Sandalyesi_NEO-720230T_1

NEO-720230T Eski Tarz Kollu Alüminyum Bahçe Sandalyesi

0 out of 5

Dayanıklı yapısı ile Eski Tarz Kollu Alüminyum Bahçe Sandalyesi, dış ortamda 12 ay boyunca durabiliyor. Bu özelliği ile işletmelerin dış mekanları için tercih ettiği bir üründür. Özellikle yemek alanlarında yer alan sandalye; cafe, restaurant, coffee shop, steakhouse ve AVM’lerin bahçe alanlarında kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 48cm  / 18,8inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 9,5kg

Açıklama

Eski Tarz Kollu Alüminyum Bahçe Sandalyesi

Dayanıklı yapısı ile Eski Tarz Kollu Alüminyum Bahçe Sandalyesi, dış ortamda 12 ay boyunca durabiliyor. Bu özelliği ile işletmelerin dış mekanları için tercih ettiği bir üründür.

Özellikle yemek alanlarında yer alan sandalye; cafe, restaurant, coffee shop, steakhouse ve AVM’lerin bahçe alanlarında kullanılıyor. Bunun yanı sıra evlerin bahçe, veranda ve teraslarında da değerlendirilebiliyor.

Kollu yapısı ile konforlu olan alüminyum sandalyeye minder ilavesi yaptırarak ürünün rahatlığını daha da artırabilirsiniz. Minder kalınlığı, kullanılan kumaş, renk ve desen seçimini isteğiniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Konfordan çok görüntüye önem veriyorsanız, ürünün şıklığını ve zarafetini daha çok öne çıkaran kolsuz model seçeneğini tercih edebilirsiniz.

Eski tarz olan bahçe sandalyesi nostalji sevenlerin beğenisini topluyor. Sandalyeyi, alüminyumdan veya başka malzemelerden yapılan masalar ile kombinlemek mümkün.

Ürün gövdesi alüminyum döküm olduğundan ral kartelasından seçilen standart renkler ile istediğiniz gibi boyanabiliyor. Ayrıca dilerseniz sandalye demonte bir şekilde teslim ediliyor. Sandalye ile ilgili daha fazla bilgi almak ve toptan satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Bahçe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 45x48x87(h) cm 9,5kg
  • Bu tasarım, kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo