NEO-720235T Eski Tarz Alüminyum Bahçe Sandalyesi

Eski_Tarz_Aluminyum_Bahce_Sandalyesi_NEO-720235T_1

NEO-720235T Eski Tarz Alüminyum Bahçe Sandalyesi

0 out of 5

Eski Tarz Alüminyum Bahçe Sandalyesi modeli, nostaljiye ilgi duyanlara hitap eder. Bahçe, teras ve veranda gibi alanlarda kullanılabilen sandalye, alüminyumdan üretildiği için dayanıklı bir performans sergiler. Hava şartlarından etkilenmez ve 12 aya kadar dış mekanda kalabilir.

BOYUT
Genişlik : 45cm  / 17,7inc
Derinlik : 48cm  / 18,8inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Eski Tarz Alüminyum Bahçe Sandalyesi

Eski Tarz Alüminyum Bahçe Sandalyesi modeli, nostaljiye ilgi duyanlara hitap eder. Bahçe, teras ve veranda gibi alanlarda kullanılabilen sandalye, alüminyumdan üretildiği için dayanıklı bir performans sergiler. Gövdesi için renk seçimi imkanı da bulunur. Ürün, kullanıcıların ral kartelasından seçtiği renge boyanır.

Sandalye, horeca sektöründeki işletmelerin bahçe ve teras gibi açık mekanlarında da değerlendirilebilir. Restaurant, cafe, coffee shop, otel, steakhouse, AVM gibi alanların dekorasyonunda tercih edilir. Alüminyum döküm, demir döküm, doğal ahşap ile tasarlanan masalarla göz dolduran bir görünüm kazanabilir. Ayrıca evdeki bahçe gibi açık alanlarda da masa, sehpa gibi ürünlerle kombin yapılabilir.

45x48x87 cm ölçülere ve 8,5 kg ağırlığa sahip sandalye kolayca taşınabilir. Hava şartlarından etkilenmez ve 12 aya kadar dış mekanda kalabilir. İsteğe bağlı olarak minderle tasarlanabilir ve minder tercihe göre 3 veya 5 cm kalınlıkta üretilebilir. Minderler akrilik ve polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi ile istenilen şekilde tasarlanır.

Alüminyum bahçe sandalyesi siparişi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Alüminyum Bahçe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir. Evlerin bahçe ve veranda alanlarında dekore edilebilir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 45x48x87(h) cm 8,5kg
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo