NEO-720250T Modern Tarz Dış Mekan Alüminyum Kollu Sandalye

Modern_Tarz_Dis_Mekan_Aluminyum_Kollu_Sandalye_NEO-720250T_1

NEO-720250T Modern Tarz Dış Mekan Alüminyum Kollu Sandalye

0 out of 5

Horeca sektöründe faaliyet gösteren otel, restoran, cafe, coffee shop, steakhouse gibi işletmelerin dış mekân dekorasyonunda kullanılan Modern Tarz Dış Mekân Alüminyum Kollu Sandalye şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

BOYUT
Genişlik : 41cm  / 16,1inc
Derinlik : 44cm  / 17,3inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 6,6kg

Açıklama

Modern Tarz Dış Mekan Alüminyum Kollu Sandalye

Horeca sektöründe faaliyet gösteren otel, restoran, cafe, coffee shop, steakhouse gibi işletmelerin dış mekân dekorasyonunda kullanılan Modern Tarz Dış Mekân Alüminyum Kollu Sandalye şık tasarımıyla dikkat çekiyor.

Kar ve yağmur dahil olmak üzere tüm hava koşullarına dayanıklı olan ürün, alüminyum malzemeden üretiliyor. Bahçe, veranda ve teras gibi dış mekânlarda dört mevsim kullanılabilen model, kollu yapısı ve omurga sağlığını destekleyen sırt tasarımı sayesinde konforlu bir oturum deneyimi sağlıyor.

Sandalyenin alüminyum gövdesi için renk seçimi kullanıcı tarafından yapılıyor. Kollu sandalye olarak da üretilen model, minderli şekilde de sipariş edilebiliyor. Minder, tercihe göre 3 cm veya 5 cm kalınlığında üretiliyor. Minderin kaplamasında kullanılan akrilik veya polyester kumaşın rengi, işletmenin mevcut atmosferine uyum sağlayacak şekilde kullanıcı tarafından belirleniyor.

Modern tarzı yansıtan alüminyum kollu sandalye, tasarımı ve rahatlığıyla işletmenizde ayrı bir hava yaratıyor. Siz de ürün üzerinde yapabileceğiniz değişiklikler hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum döküm veya diğer malzemelerle üretilen masalar ile birlikte kullanılabilen sandalyeyi satın almak istiyorsanız, hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Dış Mekan Alüminyum Kollu Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 41x44x87(h) cm 6,6kg
  • Bu tasarım, kolsuz sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Modern Alüminyum Kollu Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo