NEO-720255T Modern Tarz Dış Mekan Alüminyum Sandalye

Modern_Tarz_Dis_Mekan_Aluminyum_Sandalye_NEO-720255T_1

NEO-720255T Modern Tarz Dış Mekan Alüminyum Sandalye

0 out of 5

İşletmelerin dış mekânları için tasarlanan Modern Tarz Dış Mekân Alüminyum Sandalye, her türlü hava koşuluna dayanıklı yapısıyla en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor.

BOYUT
Genişlik : 41cm  / 16,1inc
Derinlik : 44cm  / 17,3inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 6,1kg

Açıklama

Modern Tarz Dış Mekan Alüminyum Sandalye

İşletmelerin dış mekânları için tasarlanan Modern Tarz Dış Mekân Alüminyum Sandalye, her türlü hava koşuluna dayanıklı yapısıyla en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor.

Otel, restoran, coffee shop, cafe, steakhouse, alışveriş merkezi gibi horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış yemek alanlarında kullanılabilen ürün, şık tasarım detayları ve rahat oturumuyla dikkat çekiyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan sandalye, tercihe göre demonte olarak da sevk edilebiliyor. Alüminyum döküm olarak tasarlanan ana gövde için renk seçimi kullanıcı tarafından yapılıyor.

Ürün, uzun süreli oturumlarda konforlu kullanımı desteklemek amacıyla minderli olarak da sipariş edilebiliyor. Sandalye için tasarlanan minderin iç dolgusunda tercihe göre 3 cm veya 5 cm kalınlığındaki kaliteli dolgu malzemesi kullanılıyor. Minderin kaplaması için işletmenizin dekorasyonuna göre akrilik ve polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabiliyor.

Bahçe, veranda, teras gibi dış mekânlarda tercih edilen sandalye, alüminyum döküm veya farklı malzemelerden tasarlanan masalarla birlikte kullanılıyor.

Siz de kollu sandalye şeklinde de üretilebilen ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Dış Mekan Alüminyum Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 41x44x87(h) cm 6,1kg
  • Bu tasarım, kollu sandalye olarak da üretilmektedir.
  • Modern Alüminyum Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo