NEO-720260T Geniş Kollu Alüminyum Sandalye

Genis_Kollu_Aluminyum_Sandalye_NEO-720260T_1

NEO-720260T Geniş Kollu Alüminyum Sandalye

0 out of 5

Sipariş üzerine üretim programına alınan Geniş Kollu Alüminyum Sandalye, ince tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor. Bahçe, veranda ve teraslarda tercih edilen sandalye, alüminyum döküm veya farklı malzemelerle üretilen masalarla birlikte kullanılıyor.

BOYUT
Genişlik : 55cm  / 21,6inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 90cm  / 35,4inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 11,2kg

Açıklama

Geniş Kollu Alüminyum Sandalye

Sipariş üzerine üretim programına alınan Geniş Kollu Alüminyum Sandalye, ince tasarım detaylarıyla dikkat çekiyor.

Horeca sektöründe faaliyet gösteren otel, restaurant, coffee shop, cafe, steakhouse, alışveriş merkezi işletmelerinin dış mekânları için tercih edilen ürün, yoğun kullanımlardaki dayanıklılığıyla büyük ilgi görüyor. Zorlu hava koşullarına karşı da dayanıklı olarak tasarlanan model, dört mevsim sorunsuz şekilde kullanılıyor.

Sandalyenin ana gövdesi alüminyum döküm olarak tasarlanıyor. Alüminyum gövdenin renk seçimi işletmenin dekorasyonuna göre farklı renklerde tercih edilebiliyor. Ürünün sevkiyatı isteğe göre demonte olarak da yapılabiliyor.

Geniş oturum alanıyla rahat bir deneyim sunan sandalye, konforu desteklemek amacıyla dilenirse minderli olarak sipariş verilebiliyor. Minderin kaplaması için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabiliyor. Kaliteli dolgu malzemesinden üretilen minder, 3 cm veya 5 cm kalınlığında tasarlanıyor.

Bahçe, veranda ve teraslarda tercih edilen sandalye, alüminyum döküm veya farklı malzemelerle üretilen masalarla birlikte kullanılıyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamak için sandalyeyi hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kollu Alüminyum Sandalye, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 55x57x90(h) cm 11,2kg
  • Alüminyum Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo