NEO-720265T Saray Model Bahçe Sandalyesi

Saray_Model_Bahce_Sandalyesi_NEO-720265T_1
Saray_Model_Bahce_Sandalyesi_NEO-720265T_2

NEO-720265T Saray Model Bahçe Sandalyesi

0 out of 5

Saray Model Bahçe Sandalyesi otel, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve alışveriş merkezi gibi horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekân dekorasyonu için en çok tercih edilen sandalye modelleri arasında yer alıyor.

BOYUT
Genişlik : 42cm  / 16,5inc
Derinlik : 42cm  / 16,5inc
Sırt Yüksekliği : 87cm  / 34,2inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 6kg

Açıklama

Saray Model Bahçe Sandalyesi

Saray Model Bahçe Sandalyesi otel, restaurant, cafe, coffee shop, steakhouse ve alışveriş merkezi gibi horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekân dekorasyonu için en çok tercih edilen sandalye modelleri arasında yer alıyor.

Zarif tasarım detaylarıyla bahçe, veranda veya teraslarınızda saray atmosferi yaratan ürün, dört mevsim kullanılabilen dayanıklı yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Sandalye sipariş üzerine üretim programına alınırken tercihe göre demonte olarak da sevk edilebiliyor. Ürünün ana gövdesi alüminyum döküm olarak tasarlanıyor. Sandalyenin oturum yeri dilenirse minderli olarak sipariş verilebiliyor. Konforlu oturumu desteklemek amacıyla kaliteli bir dolgu malzemesiyle hazırlanan minder, kullanıcının isteğine göre 3 cm veya 5 cm olarak üretilebiliyor.

Minderde kullanılan kumaş için akrilik veya polyester kumaş kartelasından seçilen farklı renk ve desenlerde uygulamalar yapılıyor. Alüminyum gövde işletmenizin genel atmosferine uyum sağlayacak şekilde tercih ettiğiniz renge boyanıyor.

Sandalye, ince tasarımı sayesinde hem alüminyum hem de farklı malzemelerle tasarlanan masalar ile birlikte kullanılabiliyor. Ürünle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saray atmosferini işletmenize taşıyacak sandalyeyi dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Bahçe Sandalyesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ana gövdesi alüminyum dökümdür. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Minderli olarak sipariş verilebilir. Minder tercihe göre 3cm veya 5cm kalınlığında üretilebilir. Minder için akrilik veya polyester kumaş kartelasından renk ve desen seçimi yapılabilir.
  • Alüminyum gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanları için idealdir. Otel, restaurant, cafe, coffee shop, steak house, avm dekorasyonları için tercih edilmektedir.
  • Bahçe, veranda, teras gibi dış mekan alanlarda 12 ay durabilir.
  • Alüminyum döküm veya farklı malzemeler ile üretilen masalar ile kombin yapılabilir.
  • Ürün Ölçüleri: 42x42x87(h) cm 6kg
  • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo