NEO-300457T Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure

Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure NEO-300457T
Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure-1 NEO-300457T
Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure-2 NEO-300457T

NEO-300457T Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure

0 out of 5

BOYUT
Genişlik : 46cm  / 18,1inc
Derinlik : 46cm  / 18,1inc
Sırt Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Oturum Yüksekliği : 77cm  / 30,3inc
Ağırlık : 8,1kg

Açıklama

Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure

Sipariş üzerine üretim programına alınan Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure, yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için son derece doğru bir tercih. Otel, cafe, coffee shop ve barların dekorasyonunda tercih edilen ürün; lobi, resepsiyon ve evlerin mutfak adası kısmında da kullanılabiliyor.

Taburenin ahşap gövdesi birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından imal ediliyor. Kullanıcılar ahşap gövde için renk seçimi yapabiliyor. Kapitoneli olarak döşenen oturum kısmında farklı renk, tür ve desenlerde kumaş veya deri kullanımı mümkün. Nubuk, kadife, akrilik, pamuk, suni deri, süet ve ketenin yer aldığı kartelelar da döşemeli bölümde seçim şansınızı artırmaya yardımcı oluyor. Taburenin döşemeli kısmı konforlu yapısını uzun süreli oturumlarda bile muhafaza etmeyi başarıyor.

İç mekân kullanımı için tasarlanan tabure, dayanıklı yapısıyla işletmenizde mutlaka bulundurmak isteyeceğiniz bir ürün olarak dikkat çekiyor. Siz de marka kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmak ve konuklarınıza kaliteli bir deneyim sunmak istiyorsanız, tabureyi satın almayı düşünmelisiniz. Ürünün imalat sürecindeki detayları ve modifikasyon alternatiflerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Yuvarlak Yüksek Ahşap Tabure, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Kapitoneli olarak döşenen oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için tercih edilmektedir. Ayrıca lobi, resepsiyon alanlarında, ev dekorasyonunda mutfak adası için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bar sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo