NEO-300159T Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon

Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon NEO-300159T
Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon-1 NEO-300159T
Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon-2 NEO-300159T
Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon-3 NEO-300159T
Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon-4 NEO-300159T
Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon-5 NEO-300159T
Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon-6 NEO-300159T

NEO-300159T Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon

0 out of 5

Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon modeli, işletme kullanımları haricinde, evlerinin çeşitli bölümlerinde farklı bir stil yaratmak isteyenler için de dikkat çeken bir üründür. Bar sandalyesini evlerinizde bulunan yüksek yemek masalarınız, bar tipi mutfak tezgahlarınız veya bistro masalarınız ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 62cm  / 24,4inc
Sırt Yüksekliği : 116cm  / 45,6inc
Oturum Yüksekliği : 76cm  / 29,9inc
Ağırlık : 10,4kg

Açıklama

Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon

Bar Sandalyesi Kapitoneli İç Dekorasyon modeli; cafe, bar, restaurant, otel yemek alanı, coffee shop, bistro, steak hosue gibi horeca sektöründe hizmet veren mekanlar için uygun bir seçimdir. Hem mekanlarınızda görsel çekicilik oluşturma hem de konuklarınızın keyifli dakikalar geçirmelerini sağlama amaçlarına hitap eden bir üründür.

Kapitoneli bar sandalyesi, işletme kullanımları haricinde, evlerinin çeşitli bölümlerinde farklı bir stil yaratmak isteyenler için de dikkat çeken bir üründür. Bar sandalyesini evlerinizde bulunan yüksek yemek masalarınız, bar tipi mutfak tezgahlarınız veya bistro masalarınız ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Gövde bölümü 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen bar sandalyesinin, oturum ve sırt bölümleri yüksek dansiteli sünger kullanılarak tasarlanır. Sünger kaplaması için tercihinize bağlı olarak  farklı türlerde, çeşitli renk ve desenlerde deri veya kumaş kullanılabilir. Kaplama malzemeleri kartelasında suni deri, nubuk, akrilik, keten, kadife, pamuk gibi seçenekler yer alır.

Bar sandalyesinin ahşap ayakları için isteğinize göre ceviz veya meşe rengi uygulanabilir. Dilerseniz ahşap ayaklar, seçeceğiniz renkte lake olarak da boyanabilir. Kapitoneli bar sandalyesi hakkında daha fazla bilgi almak ve siparişinizi oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Kapitoneli bar sandalyesi, özel üretimdir, ürün üzerinde değişiklikler talep edilebilir.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli oturum ve sırt kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Ceviz veya meşe rengi tercih edilebilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Horeca sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel yemek alanları, restaurant, coffee shop, cafe, steak house, bar kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca evlerin mutfak adası bölümleri için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Kapitoneli bar sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo