NEO-300137T Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli

Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli NEO-300137T
Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli-1 NEO-300137T

NEO-300137T Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli

0 out of 5

Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli, yeme-içme sektöründeki işletmeler için son derece doğru bir seçim. Otel, restoran, coffee shop, cafe, bar ve steakhouse gibi işletmeler tarafından sıkça tercih edilen sandalye, iç mekân kullanımına uygun.

BOYUT
Genişlik : 40cm  / 15,7inc
Derinlik : 40cm  / 15,7inc
Sırt Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Oturum Yüksekliği : 78cm  / 30,7inc
Ağırlık : 6,5kg

Açıklama

Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli

Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli, yeme-içme sektöründeki işletmeler için son derece doğru bir seçim. Otel, restoran, coffee shop, cafe, bar ve steakhouse gibi işletmeler tarafından sıkça tercih edilen sandalye, iç mekân kullanımına uygun. Modern bar havasını iş yerinize taşımayı başaran ürün, sipariş üzerine üretim programına dahil ediliyor.

Hastane, klinik, ofis ve plaza binalarının yemek alanları için de dekore edilebilen sandalyenin ahşap gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih ediliyor. Ahşap ayaklar için farklı renk tercihlerinin yapılabildiği ürüne, istenilen renkte lake boyama işlemi de uygulanabiliyor.

Sandalyenin oturum kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Çeşitli tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri seçiminin yapılabildiği oturum kısmı için farklı alternatifler de mevcut. Suni deri, süet, pamuk, nubuk, akrilik, kadife ve keten seçeneklerinin yer aldığı kartelalar, seçiminizi işletmeniz için daha uygun hâle getirmenize yardımcı oluyor.

Klasik görünümü modern çizgilerle bir araya getiren sandalye, işletmenizin kimliğini yansıtmayı başarıyor. Siz de misafirlerinize konforlu bir deneyim sunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ürünün imalat aşamalarıyla ilgili detayları öğrenebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap ayaklar için renk seçimi yapılabilir. Tercihe göre istenilen renkte lake olarak da boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Yeme-içme sektöründeki işletmelerin dekorasyonu için doğru seçimdir. Otel, restaurant, coffee shop, cafe, bar, steak house kullanımı için tercih edilmektedir. Ayrıca hastane, klinik, ofis, plaza binalarının  resepsiyon alanlarında dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Yuvarlak Bar Taburesi Döşemeli modeli ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo