NEO-300407T Metal Döşemeli Bar Sandalyesi

Metal-Dosemeli-Bar-Sandalyesi-NEO-300407T
Metal Döşemeli Bar Sandalyesi NEO-300407T-1
Metal Döşemeli Bar Sandalyesi NEO-300407T-2
Metal Döşemeli Bar Sandalyesi NEO-300407T-3
Metal Döşemeli Bar Sandalyesi NEO-300407T-4

NEO-300407T Metal Döşemeli Bar Sandalyesi

Metal Döşemeli Bar Sandalyesi; Restaurant Bar, gece kulübü, restaurant, otel işletmeleri için idealdir. Konforlu, dekoratif ve sağlam özelliğe sahip bar sandalyesi, renk alternatiflidir. Kumaş veya deri ile döşenebilir. Bu tasarım, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir.

BOYUT
Genişlik : 62cm  / 24,4inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 116cm  / 45,6inc
Oturum Yüksekliği : 75cm  / 29,5inc
Ağırlık : 9,4kg

Açıklama

Metal Döşemeli Bar Sandalyesi

  • Koltuk rahatlığında, dekoratif, kullanışlı ve sağlam bar sandalyesi arayanlara.. Sırtı saran yuvarlak formu, kollu yapısı, ergonomik ölçüleri sayesinde konfor sağlar. Oturum yeri önden arkaya doğru eğimlidir. Metal gövde, özellikle insan trafiğinin fazla olduğu işletmelerde, örneğin bar, gece kulübü, otel, restaurant, coffee shop kullanımı için dayanıklılık sağlar. Ayrıca evlerde mutfak adasında veya şirket binalarında da tercih edilebilir. İç mekan kullanımına uygundur.
  • Projeye göre ral kartelasından seçilen renk, mat veya parlak olarak uygulanabilir. Oturum ve sırt kısmında, kumaş, deri, süet, nubuk kullanılabilir. Aynı şekilde bu kaplamalar için renk ve desen seçimi, kullanıcı tarafından belirlenebilir.
  • Bar sandalyesi, aynı tasarımla yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Oturum yüksekliği 75cm dir. Yüksek adetli siparişlerde oturum yüksekliği değiştirilebilir. Döşemeli metal bar sandalyesinin ölçüleri; w.58cm d.62cm h.116cm

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-300407T Metal Döşemeli Bar Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun