NEO-120026T Cafe Kafes Bar Sandalyesi

Cafe-Kafes-Bar-Sandalyesi-NEO-120026T-1
Cafe-Kafes-Bar-Sandalyesi-NEO-120026T-2
Cafe-Kafes-Bar-Sandalyesi-NEO-120026T-3

NEO-120026T Cafe Kafes Bar Sandalyesi

Cafe Kafes Bar Sandalyesi; konforlu, dekoratif ve uzun ömürlü bir üründür. Özgün tasarımı ve renk seçimi yapılabilmesi sayesinde dekorasyonda fark yaratabilirsiniz.

BOYUT
Genişlik : 56cm  / 22inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 110cm  / 43,3inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Cafe Kafes Bar Sandalyesi

Cafe Kafes Bar Sandalyesi; Ahşap, metal, kumaş gibi farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı, özgün tasarıma sahip bir üründür. Dekorasyonda hem görsellik hem de işlevsellik beklentisini karşılayan ürün, otel, cafe, restaurant, bar, kahve dükkanı, food court projeleri için doğru seçimdir. Metal gövdesi statik boyalıdır ve renk alternatiflidir. Ahşap kollar ve ayaklar birinci sınıf kayın ağacıdır. Ahşap kısımlar, genelde natürel renkte üretilmektedir fakat tercihe göre renk değişikliği yapılabilir.

Oturum bölümünde farklı renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir. Deri seçenekleri de mevcuttur. Profesyonel üretim teknikleri ile kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen metal bar sandalyesi, uzun ömürlüdür. Uzun yıllar bakım gerektirmez, bütçeye yük getirmez. Dekorasyonda değişiklik yapılacağı zaman tekrar boyanabilir. İncelediğiniz model, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Bar sandalyesinin toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bar Sandalyesi Ölçüleri; w.56cm d.56cm h.110cm

Bar Sandalyesi Ağırlığı; 8,5 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120026T Cafe Kafes Bar Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun