NEO-120011T Cafe Kafes Sandalye

Cafe-Kafes-Sandalye-NEO-120011T-1
Cafe-Kafes-Sandalye-NEO-120011T-2
Cafe-Kafes-Sandalye-NEO-120011T-3

NEO-120011T Cafe Kafes Sandalye

Cafe Kafes Sandalye; cafe, restaurant, pub, food court projelerinde kullanılmaktadır. Konforlu, dekoratif ve uzun ömürlü bir üründür.

BOYUT
Genişlik : 50cm  / 19,6inc
Derinlik : 54cm  / 21,2inc
Sırt Yüksekliği : 84cm  / 33inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7,3kg

Açıklama

Cafe Kafes Sandalye

Cafe Kafes Sandalye; ahşap, metal, kumaş gibi farklı malzemelerin bir arada kullanıldığı, özgün tasarıma sahip bir üründür. Dekorasyonda hem görsellik hem de işlevsellik beklentisini karşılayan ürün, otel, cafe, restaurant, bar, coffee shop, food court projeleri için doğru seçimdir. Metal gövdesi statik boyalıdır ve renk alternatiflidir. Ahşap kollar ve ayaklar birinci sınıf kayın ağacıdır. Ahşap kısımlar, genelde natürel renkte üretilmektedir fakat tercihe göre renk değişikliği yapılabilir.

Oturum bölümünde farklı renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir. Deri seçenekleri de mevcuttur. Profesyonel üretim teknikleri ile kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen metal sandalye, uzun ömürlüdür. Uzun yıllar bakım gerektirmez, bütçeye yük getirmez. Dekorasyonda değişiklik yapılacağı zaman tekrar boyanabilir. İncelediğiniz model, bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Metal sandalyenin toptan fiyatı ve detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.50cm d.54cm h.84cm

Sandalye Ağırlığı; 7,3 Kg

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120011T Cafe Kafes Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun