NEO-120014T Ahşap Ayaklı Kafes Kollu Sandalye

Ahsap-Ayakli-Kafes-Kollu-Sandalye-NEO-120014T-1
Ahsap-Ayakli-Kafes-Kollu-Sandalye-NEO-120014T-3
Ahsap-Ayakli-Kafes-Kollu-Sandalye-NEO-120014T-2

NEO-120014T Ahşap Ayaklı Kafes Kollu Sandalye

Ahşap Ayaklı Kafes Kollu Sandalye; restaurant, kafeterya, otel işletmelerinin dekorasyonunda fark yaratır. Konforlu ve sağlam bir üründür.

BOYUT
Genişlik : 53cm  / 20,8inc
Derinlik : 56cm  / 22inc
Sırt Yüksekliği : 81cm  / 31,8inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 7kg

Açıklama

Ahşap Ayaklı Kafes Kollu Sandalye

Farklı malzemeler ile tasarlanan mobilyalar, günümüz dekorasyon anlayışında büyük bir öneme sahipler. Metal, ahşap ve döşemeli bölümün mükemmel şekilde uyum sağladığı bir üründür. Özgün tasarıma sahiptir. Alışılmış modellere alternatif arayanlar için şık bir seçimdir. Oturum ve sırt bölümleri ergonomiktir, rahat oturum sağlar. Restaurant, otel, kafeterya, coffee shop gibi kalabalık ticari işletmelerde uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Ahşap Ayaklı Kafes Kollu Sandalye, iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekanda kullanılabilir. Bütün renk seçimleri kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal gövde statik boyalıdır. Parlak, mat veya texture olarak boyanabilir. Oturum bölümünde deri veya kumaş kullanılabilir. Ayaklar ve kollar, birinci sınıf kayın ağacından üretilmektedir. Ayakların altında, konforlu kullanım için plastik parça bulunur. Bu model kolsuz sandalye ve bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Sandalye Ölçüleri; w.56cm d.53cm h.81cm

Sandalye Ağırlığı; 7 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120014T Ahşap Ayaklı Kafes Kollu Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun