NEO-120023T Kafes Metal Bar Sandalyesi

Kafes-Metal-Bar-Sandalyesi-NEO-120023T-1
Kafes-Metal-Bar-Sandalyesi-NEO-120023T-3
Kafes-Metal-Bar-Sandalyesi-NEO-120023T-2

NEO-120023T Kafes Metal Bar Sandalyesi

Kafes Metal Bar Sandalyesi; Restaurant, cafe, pub, hotel işletmelerinin dekorasyonunda fark yaratır. Konforlu ve sağlam bir üründür. Renk seçimi yapılabilir.

BOYUT
Genişlik : 58cm  / 22,8inc
Derinlik : 53cm  / 20,8inc
Sırt Yüksekliği : 106cm  / 41,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Kafes Metal Bar Sandalyesi

Farklı malzemeler ile tasarlanan mobilyalar, günümüz dekorasyon anlayışında büyük bir öneme sahipler. Metal, ahşap ve döşemeli bölümün mükemmel şekilde uyum sağladığı bir üründür. Özgün tasarıma sahiptir. Alışılmış modellere alternatif arayanlar için şık bir seçimdir. Oturum ve sırt bölümleri ergonomiktir, rahat oturum sağlar. Restaurant, bar, otel, cafe, kahve dükkanı gibi kalabalık ticari işletmelerde uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Kafes Metal Bar Sandalyesi, iç mekanda veya üzeri kapalı dış mekan alanlarda kullanılabilir. Bütün renk seçimleri kullanıcı tarafından yapılabilir. Metal gövde statik boyalıdır. Parlak, mat veya texture olarak boyanabilir. Oturum bölümünde deri veya kumaş kullanılabilir. Döşemeli kısım için renk ve desen seçimi yapılabilir. Ayaklar ve kollar, birinci sınıf kayın ağacından üretilmektedir. Ayakların altında, konforlu kullanım için plastik parça bulunur. Bu model kolsuz bar sandalyesi ve yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Bar Sandalye Ölçüleri; w.58cm d.53cm h.106cm

Bar Sandalyesi Ağırlığı; 8,5 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120023T Kafes Metal Bar Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun