NEO-120022T Vintage Metal Bar Sandalyesi

Vintage-Metal-Bar-Sandalyesi-NEO-120022T-1
Vintage-Metal-Bar-Sandalyesi-NEO-120022T-3
Vintage-Metal-Bar-Sandalyesi-NEO-120022T-2

NEO-120022T Vintage Metal Bar Sandalyesi

Vintage Metal Bar Sandalyesi, iç ve dış mekan dekorasyonlarda kullanılabilen, dekoratif, konforlu ve sağlam bir üründür. Renk seçimi yapılabilir.

BOYUT
Genişlik : 46cm  / 18,1inc
Derinlik : 49cm  / 19,2inc
Sırt Yüksekliği : 114cm  / 44,8inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 8,5kg

Açıklama

Vintage Metal Bar Sandalyesi

Dekorasyonda yaratıcılık ve uyum bir araya geldiği zaman oldukça başarılı sonuçlar elde etmek mümkün. Özellikle özgün tasarıma sahip mobilyalar ile dikkat çekici alanlar ortaya çıkar. İncelenen bar sandalyesi, birbirine benzeyen tasarımlara alternatif bir üründür. Sade ve şık görümü, renk alternatifli olması avantajlı özellikleridir. Vücut yapısına uygun ölçüleri sayesinde, uzun süreli oturumlarda dahi oldukça konforludur. İç ve dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.

Metal gövde, renk kartelasından seçilen renk ile statik boyalı olarak üretilmektedir. Mat veya parlak olarak boyanabilir. Oturum yeri kumaş veya deri ile kaplanabilir. Ticari işletmelerde uzun ömürlü kullanıma sahiptir. Kafe, restaurant, otel, kahve dükkanı, avm, bar işletmelerinde tercih edilmektedir. Tercihe göre sırt bölümüne firma logosu uygulanabilir. Bu tasarım, yemek sandalyesi olarak da üretilmektedir. Vintage Metal Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Bar Sandalyesi Ölçüleri; w.51cm d.57cm h.112cm

Bar Sandalyesi Ağırlığı; 8,5 Kg

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-120022T Vintage Metal Bar Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun