NEO-251143T Modern Bar Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı

NEO-251143T-Modern-Bar-Sandalyesi-Dosemeli-Metal-Ayakli-1
Modern Bar Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı NEO-251143T-2

NEO-251143T Modern Bar Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı

0 out of 5

Modern tarzdaki bar sandalyesi, rahat oturumlu, dekoratif ve dayanıklı olması ile avantajlı bir seçimdir. Metal ayak ve döşeme için renk seçimi yapılabilir. Bar, otel, cafe, coffee shop dekorasyonlarında uzun ömürlü kullanım sağlar.

BOYUT
Genişlik : 51cm  / 20,1inc
Derinlik : 53cm  / 20,9inc
Sırt Yüksekliği : 106cm  / 41,7inc
Oturum Yüksekliği :
Ağırlık : 10,6kg

Açıklama

Modern Bar Sandalyesi Döşemeli Metal Ayaklı

  • Kollu sandalye konforunda olan bar sandalyesi, müşterilerin uzun süre rahat etmesi için idealdir. Gövde metal olduğu için, oldukça dayanıklıdır ve insan trafiğinin fazla olduğu yerlerde işletmeler için avantaj sağlar. Otel, bar, coffee shop, cafe işletmelerinde güvenle kullanılabilir. Sipariş üzerine, dekorasyona özel üretildiği için bütün detaylar mimarlar veya işletme sahipleri tarafından belirlenebilir.
  • Döşeme için deri veya kumaş tercihi yapılabilir. Farklı türlerde, desenlerde ve renklerde deri & kumaş kartelaları bulunmaktadır. Döşemeli kısımda yüksek dansiteli sünger kullanılmaktadır. Ergonomik olması, sırtın ve kolların rahat etmesini sağlar. İstenirse, döşeme üzerine kurumsal logo uygulanabilir.
  • Bar sandalyesinin ayakları konik şeklindedir. İstenilen renkte statik boyalı olarak üretilmektedir. Ayrıca, krom, bakır, pirinç gibi kaplamalar da yapılabilir.
  • Sandalyenin oturum yüksekliği standart olarak 75cm dir. Tercihe göre farklı ölçüde üretilebilir.
  • Bar sandalyesi ile kombin yapılacak masa modellerini incelemek için  bar masaları kategorisi incelenebilir. Metal, ahşap, compact, mermer, werzalit, corian malzemeler ile üretilen bütün masalar ile şık ve estetik görünüm sağlar.
  • Ürün ölçüleri; w.51 d.53cm h.106cm Ağırlığı 10,6Kg
  • Modern bar sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

 

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo