NEO-720070T Döküm Ayaklı Klasik Bahçe Bankı

Dokum_Ayakli_Klasik_Bahce_Banki_NEO-720070T_1

NEO-720070T Döküm Ayaklı Klasik Bahçe Bankı

0 out of 5

Kamuya açık alanlardaki park ve yürüyüş yollarında sıkça tercih edilen Döküm Ayaklı Klasik Bahçe Bankı, şirketlerin dinlenme alanlarında da kullanılıyor. Ayrıca bahçe, teras, toplu yerleşim alanlarının içerisinde yer alan bahçeler de ürünün kullanılabileceği alanlar arasında bulunuyor.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 55cm  / 21,6inc
Sırt Yüksekliği : 71cm  / 27,9inc
Oturum Yüksekliği : 38cm  / 14,9inc
Ağırlık : 24kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Klasik Bahçe Bankı

Özel üretim Döküm Ayaklı Klasik Bahçe Bankı, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor. 145 cm genişlik, 55 cm derinlik, 71 cm yükseklikte imal edilen ürün, değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde dış mekânlarda 12 ay boyunca durabiliyor.

Kamuya açık alanlardaki park ve yürüyüş yollarında sıkça tercih edilen model, şirketlerin dinlenme alanlarında da kullanılıyor. Ayrıca bahçe, teras, toplu yerleşim alanlarının içerisinde yer alan bahçeler de ürünün kullanılabileceği alanlar arasında bulunuyor.

Tüm bunlara ek olarak, alışveriş merkezlerinin ortak bölümleri için büyük rağbet gören ürün, yeme-içme sektöründeki çeşitli işletmeler tarafından da kullanılıyor. Öte yandan restaurant, cafe, otellerin dış mekân yemek bölümlerinde de bahçe bankını görmeniz mümkün.

Bankın ayakları alüminyum veya pik (demir) döküm olarak üretiliyor. Model eğer isterseniz demonte şekilde de sevk edilebiliyor. Kayın ağacından imal edilen ahşap gövde karteladan seçtiğiniz renge boyanıyor ve natürel renkte cilalanıyor.

Uzun süreli kullanım avantajı sunan dayanıklı yapısı ve oturum rahatlığıyla beğeni toplayan bahçe bankıyla ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Klasik Bahçe Bankı özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.55cm h.71cm
  • Döküm Bahçe Bankı ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo