NEO-720120T Döküm Ayaklı Klasik Park Bankı

Dokum_Ayakli_Klasik_Park_Banki_NEO-720120T_1

NEO-720120T Döküm Ayaklı Klasik Park Bankı

0 out of 5

Zorlu hava koşullarına son derece dayanıklı olan Döküm Ayaklı Klasik Park Bankı, dış mekânlarda 12 ay boyunca durabiliyor. Özel üretim olan bank, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 50cm  / 19,6inc
Sırt Yüksekliği : 67cm  / 26,3inc
Oturum Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Ağırlık : 31kg

Açıklama

Döküm Ayaklı Klasik Park Bankı

Zorlu hava koşullarına son derece dayanıklı olan Döküm Ayaklı Klasik Park Bankı, dış mekânlarda 12 ay boyunca durabiliyor. Özel üretim olan bank, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor.

Bank hem işletmenizde hem de kamuya açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Ürün bahçe, teras, yürüyüş yolu, kamusal alanlardaki parklar ve bahçelerin yanı sıra şirketlerin ve alışveriş merkezlerinin dinlenme bölümlerinde de tercih edilebilir. Bank ayrıca yeme-içme sektöründeki otel, cafe, restaurant işletmelerinin dış mekân yemek alanlarında dekore edilebilir.

145 cm genişlik, 50 cm derinlik, 67 cm yüksekliğe sahip olan ürünün ayakları alüminyum döküm ya da pik döküm (demir döküm) olarak üretilebilir. Bank kullanıcı tercihi doğrultusunda demonte olarak sevk edilebilir. Kullanıcı konforu ve dayanıklılık düşünülerek tasarlanan ürünün ahşap kısmı kayın ağacından imal ediliyor. Öte yandan bankın gövdesi için karteladan renk seçimi yapabilirsiniz.

Siz de insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile uzun süreli kullanım avantajı sunan, dayanıklı ve işlevsel bankı satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünün teknik detaylarını öğrenebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Klasik Park Bankı özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.50cm h.67cm
  • Döküm Park Bankı ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo