NEO-720040T Yüksek Sırtlı Döküm Ahşap Bank

Yuksek_Sirtli_Dokum_Ahsap_Bank_NEO-720040T_1

NEO-720040T Yüksek Sırtlı Döküm Ahşap Bank

0 out of 5

Yüksek Sırtlı Döküm Ahşap Bank, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Ürün, rahat oturumu ve sağlamlığıyla en çok tercih edilen bank modelleri arasında yer alıyor. Bahçe, teras, yürüyüş yolu ve parkların vazgeçilmezi olan banklara; konut sitelerinin bahçesinde, şirketlerin dinlenme alanlarında ve alışveriş merkezlerinin ortak alanlarında rastlamak da mümkün.

BOYUT
Genişlik : 145cm  / 57inc
Derinlik : 58cm  / 22,8inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 41cm  / 16,1inc
Ağırlık : 28,6kg

Açıklama

Yüksek Sırtlı Döküm Ahşap Bank

Yüksek Sırtlı Döküm Ahşap Bank, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Ürün, rahat oturumu ve sağlamlığıyla en çok tercih edilen bank modelleri arasında yer alıyor.

Otel, restaurant ve cafe gibi horeca sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin dış mekânları için de ideal bir seçim olan bank, işletmenize samimi bir hava katıyor. Bahçe, teras, yürüyüş yolu ve parkların vazgeçilmezi olan banklara; konut sitelerinin bahçesinde, şirketlerin dinlenme alanlarında ve alışveriş merkezlerinin ortak alanlarında rastlamak da mümkün.

Ürünün ayakları alüminyum döküm veya pik döküm de denilen demir döküm malzemeden üretiliyor. Özel üretim modelleri arasında yer alan bank, dilenirse demonte olarak sevk ediliyor. Modelin gövdesine karteladan seçilen renk uygulamaları yapılıyor.

Ahşap kısmı kayın ağacından tasarlanan ürüne natürel renkte cila uygulanıyor. Zorlu hava koşullarına dayanıklı olarak üretilen bank, dış mekânlarda dört mevsim kullanılıyor.

Siz de konuklarınızı dış mekânda bile sıcak ve rahat bir atmosferde ağırlamak istiyorsanız ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yoğun kullanımlarda uzun süre dayanıklılığıyla dikkat çeken modeli dilerseniz hemen sipariş verebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Ahşap Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.145cm d.58cm h.80cm
  • Döküm Ahşap Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo