NEO-720050T Gül Desenli Kollu Döküm Ahşap Bank

Gul_Desenli_Kollu_Dokum_Ahsap_Bank_NEO-720050T_1

NEO-720050T Gül Desenli Kollu Döküm Ahşap Bank

0 out of 5

Natürel renkte üretilen Gül Desenli Kollu Döküm Ahşap Bank; bahçe, teras, yürüyüş yolu ve parklar başta olmak üzere tüm açık alanlarda kullanılabilir. Özellikle konut ve dinlenme alanlarında, açık havanın tadını çıkarmak isteyenler için idealdir.

BOYUT
Genişlik : 128cm  / 50,3inc
Derinlik : 57cm  / 22,4inc
Sırt Yüksekliği : 80cm  / 31,4inc
Oturum Yüksekliği : 40cm  / 15,7inc
Ağırlık : 24kg

Açıklama

Gül Desenli Kollu Döküm Ahşap Bank

Natürel renkte üretilen Gül Desenli Kollu Döküm Ahşap Bank; bahçe, teras, yürüyüş yolu ve parklar başta olmak üzere tüm açık alanlarda kullanılabilir. Özellikle konut ve dinlenme alanlarında, açık havanın tadını çıkarmak isteyenler için idealdir. Kayın ağacından üretilen ahşap kısmı sayesinde rustik tarza uyum sağlar. Gövdesi için farklı renk seçenekleri mevcuttur. Değişik renkler ile üretildiğinde farklı dekorasyon tarzlarına kolayca uyum sağlar.

Ahşap bank, sadece park ve bahçelerde değil, alışveriş merkezlerinin, otel ve kafelerin açık alanları için de idealdir. Demir ve ahşap ile dekore edilmiş alanların vintage tarzına oldukça yakışır. Bankın üzerindeki gül desenleri, klasik bank modellerine şık ve zarif bir alternatif sunar.

Gül Desenli Kollu Döküm Ahşap Bank modeli, aynı zamanda oldukça dayanıklıdır. Her mevsim kullanılabilir. Ahşap bank özel üretim detaylarına sahip olduğu için, misafirlerinizi ve müşterilerinizi konforlu şekilde ağırlamanıza yardımcı olur. Sipariş üzerine üretilen ahşap bank hakkında daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Döküm Ahşap Bank özel üretimdir. Sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Bank ayakları alüminyum döküm veya pik döküm ( demir döküm ) olarak üretilebilir. Tercihe göre demonte olarak sevk edilebilir.
  • Gövde için renk seçimi yapılabilir. Ral kartelasından seçilen renge boyanabilir. Ahşap kısmı kayın ağacından üretilmektedir, naturel renkte cilalanır.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, yürüyüş yolu, şehirlerde bulunan parklar, konut sitesi bahçe alanları, şirketlerin dinlenme alanları, alışveriş merkezlerinin ortak alanları için idealdir. Ayrıca otel, restaurant, cafe gibi horeca sektöründeki işletmelerin dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Dış mekan alanlarda 12 ay durabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
  • Ürün Ölçüleri: w.128cm d.57cm h.80cm
  • Döküm Ahşap Bank ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo